Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtlenni egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtlenni egy férfival, miközben mást szeretek?

Figyelt kérdés

Együtvagyok egy férfival, de egy másikat szeretek. Vele sajnos nem lehetek, pedig viszonzott az érzelem (Ő házas és a családját választotta, amit teljesen megértek) Viszont fél éve nem tudok túllépni rajta. Végső elkeseredésemben nekifogtam ismerkedni és még is ismertem valakit. 1,5 hónapja találkozhatunk és jól elvagyok vele. Viszont gyengéd érzelmeket egyáltalán nem táplálok iránta. Ha nem lenne az exem tudom hogy beletudnék szeretni, de ennyi idő után már nem látom esélyét hogy többet érezzek iránta. Tudom hogy ez vele szemben nem korrekt,mert látom hogy ő kezd mélyen érezni irántam. Szakìtanom kell igaz? Fáj a szívem mert egy nagyszerű embernek tartom.

De ez a szìvfájdalom semmi ahozz képest amit a másik férfi hiánya okoz, akivel kölcsönösen szeretjük egymást mégsem lehetünk együtt.


N



2018. dec. 28. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
ahh, nem fog menni. szakits vele.
2018. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Igen, szakíts, mert csak az idejét pocsékolja rád.

A másik nem szeret téged, te csak d..gásra kellettél volna neki. Ha valóban szeretne, akkor veled lenne, ennyi.

Anyukád ezt tanította neked?

2018. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad úgy ismerkedni,ha az érzelmeid nem tisztázottak,és szeretsz közben valakit.Mert nem elég hogy az előzőn nyomorogsz,a következőnek is vége szakad,és még mélyebbre jutsz lelkileg.
2018. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 köszönöm az épìtőjellegű kritikát. Szerelmesek voltunk. De neki gyerekei vannak. Végül én is erőltettem hogy ne hagyja el őket. Nem akartam szétszedni egy családot. De mintha a lelki társamat vesztettem volna el benne :/ Tudom hogy a mostani férfival nem helyes. Érzem hogy nem vele kellene lennem. Miért ilyen bonyolult és fájdalmas az egész??
2018. dec. 28. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Az ember teszi bonyolultá. Le se kellett volna állnod egy családos férfival. Most iszod a levét a saját butaságodnak.
2018. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha közel két hónap neked kevés volt, akkor igen, szakíts. A múltat is, meg ezt az egészet is félre kell tenned. Csak ahhoz neked több idő kell.
2018. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!