Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok most akkor hogy is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most akkor hogy is van ez, melyik viselkedés jobb?

Figyelt kérdés

Ha sokat foglalkozunk veletek azt mondjátok hogy nem hagyunk titeket levegőhöz, túlságosan rámenősek vagyunk, ha meg nem írunk folyton akkor azt hiszitek hogy nem vagyunk fontosak nektek.

Most akkor mennyit kell foglalkozni veletek?


2019. jan. 2. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

"Tudnod kéne, gondolkozz el rajta!" :D

32/f

2019. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha azt írom, hogy találd meg az aranyközéputat, akkor megint a nők a h..lyék, ugye?


Nem a két végletben kéne gondolkodni, de aki ezt nem tudja, azt csak sajnálni és szánni tudom.

2019. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt tudom, VELEM mennyit kell. Hogy VELÜNK mennyit, arról fogalmam sincs.
2019. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Minden nő más, van akinek a sok foglalkozásra van igénye, van aki meg azt szereti ha nem olyan gyakori a találkozás.

Nincs egy csodarecept amire ki lehetne mondani, hogy na, a nők ezt szeretik.

Ahogy a férfiaknál sincs ilyen.

2019. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Mindenkinek más az igénye, és neked is van egy igényed, azt kell megtalálni, aki a te igényeiddel szinkronban van.

Meg vannak időszakok, amikor több, vannak időszakok, amikor kevesebb ideje van valakinek. Nekem most az ünnepek nagyon zsúfoltak voltak, pedig utol akartam érni magam pár dologban, nem sikerült, aztán volt olyan beszélgetőpartnerem, hogy ne haragudjon, de annyira túlzsúfoltra sikerült ez az időszak, hogy inkább fújjuk le a tervezett találkozót, legalább egy napom legyen, amikor csak a saját dolgaimmal foglalkozom, kéne nekem egy teljes hónap, amikor senki nem akar semmit nekem beszervezni.

2019. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Maguk se tudják. Ha ilyen állapotban vannak akkor az egyik, ha olyanban, akkor a másik. Néha meg fordítva, mert CSAK.
2019. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez hulyseg, h mindenkinek mas az igenye. A lenyeg, h akinek tul sok vagy , akkor azt hagyd. Akinek meg tul keves, gondolkozz el te rajta, h mennyire akarod ...
2019. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, hogy mindenkinek más az igénye, pont ez a lényeg, hogy azt kell megtalálni, akivel te szinkronban vagy, és elfogadni, hogy van, akinek túl sok leszel, van, akinek túl kevés, de lesz olyan, akinek meg pont jó. Nem kell ezzel játszadozni, hogy próbálsz alkalmazkodni valakihez, akihez nem tudsz hosszú távon.
2019. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!