Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elkapok valami fertőzést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkapok valami fertőzést a páromtól akkor a gyogyszert egyértelműen neki kell kifizesse?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Soros Györgynek.
2019. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Talán a párod rájön, hogy annak idején ő is valaki mástól kapta el, és felkeresi a lányt, hogy vele fizettesse...
2019. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja. Ha a sajátját sem fizette, mert ennyi igénye nincs, a tiédet sem fogja...
2019. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nála nincsenek tunetek. Nekem volt huvelygombám 1 hónapja, az a gyanúm hogy átadtam neki és vissza adta
2019. jan. 2. 22:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felezni szokás ezt. De ahány ház, annyi szokás.
2019. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha tőled kapta, miért ő fizesse te elmebeteg ?

32/f

2019. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert aki óvszer nélkül szexel, az számoljon ezzel is.
2019. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen jogszabaly nincs. Ha lenne se tartana be senki. Te egy alomvilagban elsz.

Amugy ha ide-oda pinpongoztok a fertozesekkel, akkor jol.jegyezd meg amikor magadat kezeled ot is kell, akkor is ha o tunetmentes. Ennek megfeleloen ha mesz nodokihoz mindg mondd a parodnak is irjon fol valamit. Ha nem igy teszel nagyon sok penzt fogsz ilyen olyan szerekre kolteni. Masreszt igy hamar kiderul az is ha a kedves parod felrejar...nalunk igy derult ki.

2019. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7, sose voltunk egyutt ovszer nelkul. És nem jár félre mert nincs rá lehetosége
2019. jan. 2. 22:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés te úristen :DDDDDDD

A színvonal:D

"Ha elkapok valami fertőzést a páromtól akkor a gyogyszert egyértelműen neki kell kifizesse?"

Erre jön ez:

" Nekem volt huvelygombám 1 hónapja, az a gyanúm hogy átadtam neki és vissza adta"


Hát ez fergeteg:D Vagy nem tudod mit kérdezel, vagy nem olvasod magad vissza (és nem tudod mit kérdezel/tél).

2019. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!