Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek azt mondom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek azt mondom, hogy szeretem és az ellenező nemű az egyértelműen szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi (én nő vagyok), aki munkatárs és nagyon úgy gondolja, hogy utálom őt. Nem viselkedtem vele kedvesen vagyis elég kötekedő, kioktató és szemétkedő voltam. Kicsit neki is ilyen a stílusa, talán ezért is. Valójában viszont "szeretem" vagy nagyon kötődöm hozzá. Elváltak útjaink egy ideje és borzasztóan hiányzik és szeretném tudtára adni, hogy én valójában szeretem. Esetleg találkoznék is vele. Talán pont ezzel a viselkedéssel akartam tudat alatt titkolni előtte a kötődésem. Ha azt mondom neki, hogy én valójában szeretem, akkor már egyből a szerelemre gondol? Egyébként 20 évvel idősebb tőlem.

2017. szept. 25. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem...mert sokféleképpen tudunk szeretni és kimutatni is.
2017. szept. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon kemény vagy!
2017. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy-két dolog nem világos...

Mit vársz attól, hogy elmondod neki az érzéseid?

Szeretetet érzel vagy szerelmet?

Szeretnél akár kapcsolatot is vele? - vagy mi a célod a vallomással?

2017. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem világos, hogy mit akarsz! Kapcsolatot, barátságot, szexet, vagy mit? Fontos az is, hogy a másik fél miként viszonyul hozzád, mert lehet, hogy ártanál az egész helyzetnek, ha nagy coming out- al kezdesz. Szóval óvatosan és tudd, hogy mit
2017. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talán barátság. Vagy nem is tidom. Van párom és neki is.
2017. szept. 25. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!