Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már hogy megláttad az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megláttad az ikerlángodat valakiben aki a világ másik felén él?

Figyelt kérdés
És azóta nem tudsz megnyugodni és úgy érzed, hogy muszáj találkoznotok?

2019. jan. 4. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy az ikerlángod?
2019. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez az „ikerláng” dolog nekem már túl átvitt értelmű! Írj konkrétabban, érthetőbben, hogy mit jelent ez!


Volt, hogy kezdtem kötődni netes ismerkedés során. De ez nem valódi érzés. Ez csak vágy, egy elképzelt, csak fejedmen létező képbe vagy „szerelmes”. Ha erre gondolnál.

A valódi ember ilyenkor teljesen más, mint amit hiszelbróla, tapasztalat. Ha viszonzott is, akkor rossz esetben csak a szerelem elmúlásával, a rózsaszín köd felszállásával derül ki egymásnak, hogy kik vagytok valójában, nem illetek őssze, és éveket pazaroltatok el. Nagyon ritka, hogy ez ne így legyen, és az elvakult szerelem által eltakart rossz tulajdonságok, különbségek később ne tegyék lehetetlenné a kapcsolatot

2019. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Kérdés jelentve. Legközelebb az ilyen kamu ikerlángos baromságat az Ezo kategótiába tedd, köszi.
2019. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elkapott egy ilyen "vagy Ő vagy senki" érzés. Azonnali mély vonzódás. Gyerekkorunk iszonyatosan hasonló volt, ugyanolyan a felfogása a világról, amilyen döntéseket hozott azok tisztára megegyezőek az én elképzeléseimmel, a gondolkodásunk teljesen egy hullámhosszon van. A mozdulataiból teljesen önmagamra ismerek. A mimikája, arckifejezése kisértetiesen ismerős, mintha mindig is tudtam volna,ki ő. Mindig a barna szemű férfiak vonzottak, de az ő kék szemeiben valami olyant láttam meg, ami leirhatatlan. És nagyon mélységes együttérzésem van irányában. Az életfelfogása....mintha én lennék
2019. jan. 4. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugye, nem az a csaj vagy, aki pár éve Tarkanban, a török énekesben találta meg az ikerlángját? :D
2019. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok :) Ő valaki teljesen más.
2019. jan. 4. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez az egész egy könyv alapján indult el, Lélekláng a címe.


Ez egy sosem létezett dolog.

Amit te érzel, azt kivetítésnek hívják. Azt hiszed, hogy ez a heves fellàngolás kölcsönös, és örökké fog tartani.

12 évesen szoktak a tinilányok így érezni, amikor a suli legjobb pasija odaköszön.


Nincs ilyen.

Ezt csak te érzed. És el fog múlni. Nagyon ritka már az is, ha egyformán erős a vonzalom a két fél között.

Minél hevesebb a fellángolás, annál gyorsabban kialszik. Ezt viszont én is tapasztaltam, többször is.

2019. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Volt olyan akivel lelkileg nagyon hasonlóak vagyunk.A távolság miatt nem lett semmi a dologból.Viszont ami köztünk volt és az "ikerláng" nem biztos hogy szerelem.Hiányzik,de nem muszáj találkoznunk valahogy sosem jött össze.Talán okkal. Azóta van más akitől valódi törődést kapok.
2019. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a fogalom nem jó akkor lehetne azt mondani hogy IKERLÁNG ha kölcsönös az érzelem (szerintem)

de igen volt és még mindig tart! több ezer km minden nap csak rá tudok gondolni hogy mit csinál, mit eszik mit iszik, mivel szórakozik, miken gondolkodik el, milyen lenne vele lenni, hogy reagálna ha meglátna, tetszenék neki? hogyan tudnék vele találkozni, elérhetem egy nap vagy mind ez csupán káprázat?!

2019. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
megjegyzem tudok pár rossz szokásáról, és olyan dolgokról amiket nagyon nem szeretek és ha nem ő lenne már rég tovább léptem volna mivel minden esetben a becsületemet és az elveimet választottam!
2019. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!