Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mennyi emberke lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi emberke lehet úgy kapcsolatban, hogy a másik vidáman csalja meg?

Figyelt kérdés

Tudjátok hogy van ez - sok történetet hallani. A balfék férj kilép a házból a kertész/néger ugrik is be a házba... Főleg, ha a férj több napra távozik, vagy sokszor éjjeles. Ugyanígy a másik fél meg eljár a piroslámpásba, vagy valami lakásos prostihoz, vagy hülyít valami 20 körüli kiscsajt.


És ezek mind vidáman élnek együtt. Egy másikkal aki lehet ugyanúgy csalja őket vissza. Honnan tudja az ember, hogy a "kedves felesége/férje" nem lép félre...? Gondolkodtatok már ezen? Lehet hogy aki épp ott vacsorázik veled, vagy szexeltek éppen arra gondol, hogy a szerető mennyivel jobban csinálja, vagy hogy "de jó lesz már ha Abdul megint jöhet mert éjjeles lesz ez a barom" (bár lehet a sok "éjszakai műszak" valójában a kupiba/prosti lakására vezet? Ezt sem lehet tudni.


Mivel a kifejezetten jó adottságú, határozott férfiak és nők nem szeretnek függő kapcsolatban lenni, simán lehet, hogy hozzátok is ellátogat néha... Nem tudhatod. El lehet úgy rejteni a nyomokat, hogy ne legyen semmi jel erre. Max, hogy már megint feltűnően vigyorog a Kalányos-srác a földszintről... "Vittem ám kolbászt a feleségednek heheh"... Igaz már "bekapta" az egészet...


Aztán néha kiderül a dolog, de sokszor nem. És sok férfi él úgy, hogy tulajdonképp a "kisfia/kislánya" csak nevelt gyereke, az igazi apja meg vidáman horgászik valahol. Vagy él egy másik kapcsolatban... És neveli egy másik férfi gyerekét.


Jó ég, ez nagyon lehangoló dolog. De attól még igaz... :(


De vajon mi erről a véleményetek? Derült-e már ki valakinél ilyesmi...? Milyen érzés volt?



#szomorú #megcsalás #liberalizmus #cuckold #más gyerekét neveled #erkölcstelen világ
2016. jan. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha ezt a kérdést komolyan gondolod. :D
2016. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelenlegi barátnőm apja, csalt a feleségét már közvetlen esküvő után is de nem derül ki még akkor. Az első barátnőmnek az édesanyja egyik kolléganője csinálta rendszeresen ezt egy hotelszobában. Szóval van ilyen eset szép számmal, nem tudom erről mi a statisztika, de szerintem elég nagy az aránya...


Engem is megcsalt az első barátnőm, facebook miatt bukott le. Második is mondhatjuk, hogy megcsalt, megközelítés kérdése, együtt is voltunk meg nem is, eltűnt hónapokra, de nem mondta hogy vége csak időt kért, aztán egyszer csak hopp...


De egyébként vannak akik tudod, hogy nem tennék meg soha, nehéz ilyeneket találni, de ha megtaláltad, nem lesz benned kérdés :)

2016. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajánlhatok neked egy jó pszichiátert?
2016. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Nem kellene elpoénkodni. Azért mert Te becsukod a szemed és naívan elhiszed a "párod" dumáját, hogy "hát izé... csak barátok vagyunk Abdullal/Jessicával...

2016. jan. 20. 22:34
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

A megcsalás témának az elejébe lehet menni. Szerintem félre kúrni teljesen értelmetlen dolog. Aki elhidegült a kedvesétől annak azért. Aki az extra élvezeteket keresi annak meg azért.


Én úgy állok az egészhez, hogy megesik, hogy az ember néha vágyakozik másfele is, vagy épp szerelmes lesz. Ezért az alapkövetelmény az őszinteség. Amíg az van, addig a dolgokat meg lehet beszélni és el lehet dönteni, hogy oldjuk meg a dolgokat. Első számú szempont egy férfiban, hogy őszinte tudjon lenni. Az őszintesége nekem egyenlő a hűségével.

2016. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

De az, hogy ez benned megvan, még nem biztos, hogy a kiszemeltben is megvan. Lehet csak azt hiszed, hogy igen, aztán kiderül tévedtél...


Túlságosan egyszerű lenne az élet, ha mindenki ilyen mentalitású lenne, mint mi, én is hasonló véleményeket osztok.

2016. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!