Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 39 évesen ha nem volt senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen ha nem volt senkim egyáltalán mennyi esély lehet ennek a rendezésére?

Figyelt kérdés
Kellek én egyáltalán valakinek? Sajnos szüleim támogattam, meghalt már mindkettő és későn ismertem fel börtönbe zártak! Már ne keresgélhetek tudom, annyi időm nincs. Meg azt sejtem normális családi életet sem tudok kialakítani. Hisz gyerekem nagyapja leszek mire felnő majd. Meddig várhat egy férfi családalapítással?
2019. jan. 9. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Épp itt az ideje családot alapítani.
2019. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha eddig nem találtál vagy nem kellettél senkinek, akkor nagyon kicsi az esély rá hogy valaha is családod legyen. Ne haragudj hogy ezt mondom, de tipikus agglegény típus lehetsz.

A nők nem ezt keresik.

2019. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi lehet az a fórum , hely ahova elinduljak ?
2019. jan. 9. 20:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Sosem kerestem ! Sajnos mint mondtam nem ez volt a szempont. Felelősségérzet nagyobb volt bennem, csak későn jöttem rá ki lettem használva. Azután már egy éven belül másik szülő elment.
2019. jan. 9. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Inkább a baráti köröd felé indulj. Járj el összejövetelekre, esetleg közeli ismerős. A netes ismerkedések nem szoktak jól alakulni.
2019. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
39 évesen nem vagy öreg, sőt a nők többségének még be is jön.
2019. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Ne a szüleidet tedd már felelőssé azért, ami történt. Nem tartottak pisztolyt a fejedhez, hogy azért is maradj otthon és ne ismerkedj.


TE döntöttél így, ez a te felelősséged! Te hoztál ilyen döntést, hogy a szüleidet választod, ahelyett, hogy a saját életedet egyengetted volna.


Esélyed természetesen van, de tudod, túl pesszimista, túl negatív vagy, ami miatt, inkább mínuszban vagy, semmint pozitívban.

Bár szerintem kétlem, hogy bármelyik nőnek is kellene egy 39 éves szűz férfi. És az nem kifogás, hogy mert a szüleidet támogattad...stb.

A kettőt is lehetett volna párhuzamosan.


Tetteid után járó következményeket viseld.

2019. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rockarc ***** válasza:
59%

Hat sok idod mar nincs, ha szeretned latni a diplomaatadojat. Azert ne add fel, rengeteg kedves no keresi a parjat, kb egyivasuak vagyunk. Ha ram hallgatsz, akkor olyat keresel, akinek van egy gyereke es esetleg szeretne meg egyet.


42F

2019. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fel kell keresned egy pszichológust, igaz már az utolsó utáni pillanat, de megéri segítséget kérned, hogy tudjál az életeden változtatni. Én most 37 vagyok 31 évesen kezdtem kezeltetni magam, és még mindig csak részeredmények vannak. Szóval ez hosszú idő, de neked is akarnod kell változtatni.
2019. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esélytelen,túl idős vagy már.
2019. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!