Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3év alatt nem lettem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3év alatt nem lettem szerelmes a páromba, csak nagyon szeretem. Van rá esély, hogy ennyi idő után kialakuljon a szerelem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem sok. De ez csak 3 év után jut eszedbe?
2018. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi idő után elmúlni szokott a dolog, ilyenkor alakul át szeretetté a rózsaszín ködös, pillangós szerelem.
2018. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs, de a párkapcsolat nem is a szerelemről szól!

Arról, hogy szereted, tiszteled, elfogadod.

2018. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2018. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

"3-as:


Nincs, de a párkapcsolat nem is a szerelemről szól!


Arról, hogy szereted, tiszteled, elfogadod."


Én a szomszédomat is szeretem, mert nagyon jó ember, tisztelem is azért amit csinál és amit elért, és el is fogadom olyannak amilyen. Akkor jöjjek össze vele?!


Én inkább azt a nőt választottam, aki úgy felkeltette az érdeklődésemet, hogy szinte minden időmet vele tölteném. Minden közösen eltöltött másodpercét élveztem az a társaságának, aki iránt megtennék mindent, és akit úgy érzem, hogy kívülről-belülről ismer.


De lehet maradnom kellett volna a szomszédnál.. kár, pedig nem az esetem, ráadásul férfi is, én meg heteró vagyok.

2018. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Kezdjük ott, hogy szerelem nélkül nem kéne senkivel összejönni, pláne nem a "párodnak" nevezni.

Ő tudja, hogy nem vagy szerelmes, vagy 3 éven át az arcába hazudtál?

2018. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen tudja elmondtam neki. Viszont nagyon szeretem mint férfit (nem úgy mint a családomat), vonzódom hozzá, szex is nagyon jó vele. Nagyon jól elvagyunk egymással, sose unatkozunk, vannak közös terveink stb. Szóval szeretem csak a klasszikus ertelemben vett szerelem nem alakult ki. Elején megvolt, aztán én súlyos depressziós lettem érzelmeim se nagyon voltak élni is alig éltem 2 hete kezdek jobban lenni most kezd belem visszaszivárogni az élet, most kezdenek visszatérni az érzelmeim. Lehet eddig a betegségem gátolta ezt, ezért reménykedem hogy így hogy végre elkezdünk normálisan "élni" a szerelem is ki fog alakulni.
2018. dec. 29. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös voltam.


Reménykedhetsz, de ebből illetve már vele nem fog szerelem kialakulni.

Az elején lehet, hogy éreztél valamit, amit mondhatsz szerelemnek, de vele csak ennyi alakult ki.

2018. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért szerelem csak a kapcsolat elején alakulhat ki? Beszéltem már olyan emberrel aki nem rögtön lett szerelmes a másikba, hanem 2-3 hónap után mikor már jobban megismerte, jobban összeszoktak stb. Na mindegy várok még hátha kialakul valami, szerintem ezt nálam eddig a mentális betegségem gatolta. Igy hogy jobban vagyok meglátjuk mi lesz, jól elvagyunk együtt, őt nem zavarja, én bízok benne hogy beleszeretek csak ez hiányzik ahhoz,hogy teljesen boldogok legyünk.
2018. dec. 29. 14:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, pár hónap után még kialakulhat, ha jobban megismered, és egyre jobban szimpatikussá válik.. de nálatok 3 év telt el, nem 3 hónap, érted?


3 év alatt azért nem kis mértékben meg tudod ismerni a másikat, persze meglepetés érhet... de azért a ismerkedési fázis szerintem bőven kimerül egy jó fél év alatt.


Én az ismerkedés alatt kezdtem belehabarodni a nőbe, majd tényleg egy pár hónap telt el, mire totál belezúgtam, de ez a mai napig nem változott.


Szóval szerintem ha 3 év alatt nem "estél" bele, akkor ezt már várhatod.

2018. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!