Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka, hogy neha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy neha azt erzi szeret, neha meg nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Szinte 10 honapot volt egyutt a baratommal,akivel mindossze 2-szer veszekedtunk ez az idoszak alatt.Szakitott velem,mert azt mondta,hogy nem erezte az elejen azt a szerelem elso latasra erzest,rozsaszin felhoket es varta,hogy ez hatha elojon.

Ezek a honapok alatt a legjobb baratok lettunk elmondasa szerint,a szex is nagyon jo volt,de hetente egyszer talalkoztunk a tavolsag miatt,akkor is inkabb tobb szex volt a talalkakon,de amikor kulonbozo helyekre mentunk jol ereztuk magunkat.

Amiutan szakitottunj baratok voltunk extrakkal.Karacsony utan kiakart bekulni velem(2 honap utan,hogy szakitottunk,mert azt mondta,hogy most kezdi igazan erezni azt,hogy elveszit es szeret.(Idokozbe en beszeltem mas fiuval,es elkezdett feltekeny lenni)

Erdemes,hogy higyjek neki?


2019. jan. 10. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Ugy erzem,hogy ha tobbet talalkoznank,tobb mindent csinalnank egyutt,akkor jobban osszekivacsolodnank.

A szex jo,jol egyezunk,baratok vagyunk..

Nem tudom milyen mas baj lehet a talalkakon kivul.

2019. jan. 10. 13:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagytok ti barátok. Te max a dugópajtása vagy, akinek ez nem esik le és urik neki.
2019. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elottem valaszolonak! Dugasra jo vagy neki es szorakozik veled..te meg hagyod magad! Ne legyel hulye.. ne hagyd magad! Majd lesz masik!
2019. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem hazudik.De csak egy óvodás.
2019. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!