Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondja egy férfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy férfi vagy nő, hogy szeret téged és nem akar mást de te nem szereted akkor mit illik csinálni, hogy tovább lépjen rajtad?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

valahogy eljutottatok erre a szintre, mert egy ilyen vallomást megelőzhetett egy-két dolog, amikor lehet, hogy adtad alá a lovat, vagy biztattad.


te lehet, h. csak szexet akartál, és szórakoztál vele,neki meg komolyak az érzései.


azt nehezen hiszem el, h. egy nő, akivel semmi nem volt, semmi jelet nem küldtél, betámoadjon egy ilyen vallomással.


szóval a kérdés az, mi ebben a te felelősséged?


mert most szabsdulnál tőle, az látszik...

2018. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez teljesen szituációfüggő. De én azonnal elvágnék minden szálat. (Tegyük hozzá, hogy ha csak sejtem valakiről, hogy vonzódik hozzám, magamról meg tudom, hogy őt soha az életben, én ezt már akkor haladéktalanul meglépem.)
2018. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem eröltetném, hogy barátkozzunk, a többi az ö dolga.
2018. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illik kilèpni az èletèből.Nem úgy,hogy köddè válsz,levegőnek nèzed,bunkózol vele,mint sokan.Egyszerűen közlöd a tènyeket normális stílusban.Nem a kifogásokat keresed,hanem elmondod,hogy mit nem èrzel.
2018. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!