Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval az egyetemen megismertem egy lányt tavaly (szóval kb 1 éve ismerem) ,aki már elsőre nagyon megtetszett, aztán néha beszélgettünk ,párszor elhívtam kávézgatni (mert kb kávéfüggő) ,sajnos csak 1 közös óránk volt tavaly ,mert ő felsőbb éves ,nyárón volt egy 2 hetes út messze az egyetemtől oda is eljött ,aztán szeptemberben volt a szülinapja vettem neki ajándékot (nem csak egy csokit) és akkor derült ki ,hogy augusztus végén megismerkedett valakivel ,de elötte megpuszilt és akkor mondta hogy ,most kezd komoly lenni egy sráccal ,szóval egyenlőre max csak barátok lehetünk,azóta nem mertem ugy közeledni felé ,max 2-3 szót beszéltünk ha találkoztunk a folyóson ,meg karácsonyra írt ,szóval igy szar nagyon hiányzik,meg 2-3 láttam a sráccal akkor olyan rossz érzés fog el .ilyent még nem éreztem.szóval mit kéne tennem ,tudom most majd jönnek a válaszók keress mást meg ilyesmi ,de egyszerűen érzem hogy ő az igazi ,már volt kapcsolatom szóval ez igy sokkal erősebb nem tudom miért

2019. jan. 10. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Foglalt játékra nem pályázunk. 😀

Tényleg keress mást. Tudod ha mással van már nem lehet az igazi, ergo rossz a megérzésed.

2019. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha alkalom adódik, mondd el neki, mit érzel iránta és kérdezd meg mit érez ő irántad. Ekkor eldől, hogy kihez húz. A válaszát vedd véglegesnek!
2019. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ő hamarabb volt,mint az új pasi.Nem más barátnőjére vetett szemet.


Hozzáteszem a lány alaposan beetetett,ha jól értettem

"Most kezd komoly lenni egy sráccal ,szóval egyenlőre max csak barátok lehetünk,"

Egyenlőre.Biztos élvezte.Ha tudta,hogy tetszik neked...


Ez az érzem,hogy ő az igazi sokszor egy nagy illuzió.Sztem ismerkedj Te is,ha ő az igazi valóbabn,akkor majd kiderül.

2019. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pontosan mikor megismertem nem volt senkije ,csak lassú voltam ,azt gondoltam hogy lassan ráérek ,szóval igy szar ,és nem tudom mit tehetnék
2019. jan. 10. 20:01
 5/8 A kérdező kommentje:
aki volt már hasonló helyzetben mit tett ,és hogy végződőtt ,mert ugy látom ,hogy csak várni tudok ,ugy semmi nélkül beszélgetni vele nagyon nehéz,lényege a történetnek ,hogy későn utaltam rá hogy nekem nagyon tetszik
2019. jan. 10. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy ő az igazi. Sőt, igazából ez a vonat nem hogy elment, de soha nem is volt ott, ahol kellett volna lennie. Ha érted, mire gondolok.
2019. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze nem biztos,de az tagadhatatlan ,hogy kevés ember közelében éreztem magam olyan jól mint vele
2019. jan. 10. 21:12
 8/8 A kérdező kommentje:
szóval mit kéne tennem ,egyenlőre barátilag várni
2019. jan. 10. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!