Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy idősebb férfit elcsábítani? 27 L

Figyelt kérdés
Nyomulás nélkül.
2019. jan. 10. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Szétteszed a lábad.
2019. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

27 évesen, egy érettebb férfinél, minek akarsz játszmázni?

Menj oda, és mond meg neki, hogy megdugnád!


40 KAN

2019. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy idősebb férfi majd kezdeményez nálad, ha kellesz neki. Ezek szerint nem vagy valami szép, és ráadásul még egy pénzéhes ribi is. Elég értéktelen nő lehetsz, nekem nem kellenél.
2019. jan. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
3as! Hogy jön ide a pénz?
2019. jan. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

39 éves vagyok.


Az exem kb korodbeli volt.


Ennyi idősen már nem szeretem a “véletlen találkoztunk”, a kamu indokú megkeresések (segítsek valamiben, amiről mindketten tudjuk, hogy ő is tudja), vagy az “adtam a jeleket” dolgokat.



Szeretem, ha a tarsasagomért van velem, ha mutatja, hogy jól érzi magát velem, és ha ennek ellenére nem hívom randira, akkor nyugodtan kérdezzen ő rá, hogy nem iszunk e meg egy téát.


Nem vagyok pinabubus, ettől még nem gondolom, hogy rögtön enyém lesz, de ha érdekel a csaj, akkor randira fogom vinni.



Amúgy ha nagy a korkülönbség (10 felett), akkor gyakran azért nem lép a férfi, mert sok csaj csak incselkedik, próbálgatja, hogy meddig mehet el, de amint komolyabbra fordul, jön az, hogy bocs nem, mert túl nagy a korkülönbség, és azt hittem csak haverok vagyunk. Ilyenkor, ha egyértelmű a nyitottság (és nem csak abból, hogy jobbra csavartad a hajad, ami a női magazinok szerint A jel), akkor én is szívesebben lépek.

2019. jan. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Szerencsére nem mindegyik ilyen nyomorult, hogy ráugorjon a hozzá kislányokra.
2019. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lol 7-es. Tipikus frusztált, irigy vélemény. Kitalálom, min 32-33 éves szingli vagy
2019. jan. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem talált. :D
2019. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Csak óvatosan. Ha véletlen fel is áll majd neki, rögtön elviheti egy szívroham.
2019. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de 17 évesen még megértem, hogy ez kérdés, de 27 évesen azért te se vagy már egy tapasztalatlan kislány, akinek a neten kell tippeket kérni. Ha igen, akkor a fene megetette az egészet.
2019. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!