Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan közönyösek egyes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan közönyösek egyes nők?

Figyelt kérdés

Járok egy keresztény közösségbe - bár nem vallom magam vallásosnak - ahol megismertem egy 26 éves nőt, aki régóta tag. Én most 21 éves vagyok, és 1 év alatt egyre jobban vágytam a társaságára, kedves volt, meg minden, de amikor rájött, hogy én többet akarok, mint barátság - fél évvel ezelőtt, akkor facebook-on küldött egy szöveges doksit, amiben leírta, hogy nem akar tőlem semmit, ne haragudjak, de nem magyarázta meg, hogy miért nem. Hétvégente néha összefutunk a közösségbe, hébe-hóba beszélgetünk is, de olyan közönyös, távolságtartó velem. Miért lehet ez? Erőltessem a kérdést, hogy miért mondott nemet, vagy hagyjam rá?

Megj.: A szüleim 8-9 éves koromban elváltak, a lánynak meg nincsenek a közösségi oldalán képek, se semmilyen nyom az anyjáról, lehet elvesztette. Lehet ennek van valamilyen pszichológiája.



2019. jan. 11. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez a nő pl. azért közönyös veled, mert nem akar tőled semmit.Ezt tudtodra is adta.Egy sima nemnek már elégnek kellett volna lennie.Vagy nem érted a jelentését?
2019. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Az elképzelhetetlen, hogy nem jössz be neki? Biztos valami hatalmas trauma miatt nem akar ismerkedni VELED.
2019. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Megírta Neked,hogy nem akar Tőled semmit.Ezért közönyös.Miért szeretnél erőltetni vlamit,amit ő nem akar??Az már "zaklatás".Legalábbis lelkileg a másiknak mindenképp megterhelő,ha olyan közeledik felé,akinek elmondta,hogy az égvilágon semmit nem szeretne Tőle.Ha erőlteted eléred,h nem akar majd a közösségbe se járni.Hagyd békén.
2019. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell megmagyaraznia azt, h egy nala 5 evvel fiatalabb emberrel miert nem akar osszejonni. Korrekt volt

A vegere a picsogas meg qva szanalmas :D

2019. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell erőltetni a kérdést. Értsétek már meg, hogy NEM kell megindokolni egy visszautasítást. Nem jöttél be neki, mint férfi ennyi.

Veled most azért távolágtartóbb, hogy ne próbálkozz be még egyszer és még véletlenül se vedd biztatásnak a kedvességét.

2019. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer már írta, hogy nem akar tőled semmit. Miért olyan nehéz ezt felfogni? Te meg csak nyomulsz és csodálkozol, ha távolságtartó. Hagyd őt békén. Amúgy nekem sincs kint közös képem anyámmal sőt apámmal sem, mégis él mind a kettő. Nem ott éljük az életünket.
2019. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a megértő válaszokat!
2019. jan. 11. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

A bennem megbúvó ateista szivesen mondana pár szót és esetleges miérteket, de inkább megtartom magamnak.

Vallási oldalát nélkülözve annyi a válaszom, hogy nem jössz be neki. Ezt nem kell megindokolnia. Nyilván nem akar hamis reményt adni azzal, hogy puszipajtások maradtok és te meg végig abban reménykedsz, hogy hátha mégis lesz valami. Nem akarja, hogy a barátkozásban jeleket keress, hogy mégis csak veled akar lenni.

2019. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férfiak meg miért nem értik a nemet. O jo lesz a szex is a vége felé majd kielégül,pedig vagy 3 xor ledobta magáról a csaj...
2019. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert mondjuk nem akar tőled semmit?

Ha nagyon nem értesz a szóból, akkor kérdezd meg tőle, hogy miért. De ha ő nem mutat (vagy mutatott) semmi érzést irátad, akkor nem biztos hogy ebben még bármi lenne. Tipp: lehet túl fiatalnak gondol magához, vagy van valakije, vagy csak szimplán nem vagy az esete.

2019. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!