Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kepesek egyes ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kepesek egyes ferfiak ilyen nokkel lenni hosszabb tavon?

Figyelt kérdés

Az uncsim bemutatta a baratnojet, akivel 2 eve jar. A helyzet az,hogy regebben ismertem a csajt. Gondoltam lehet,mar nem kis hulye liba, elvegre mar 20 eves(az unokatesom meg 36, ami eleve fura).

Bejelolt a csaj fb on,instan kovet. Hat gondoltam megnezem a kepeit. Hetente tesz fel selfie-t magarol,valami kihivobb ruhaban, amibol fel cs.cse kinn van, raadasul jol ki is van sminkelve hozza. Minden szart lefenykepez, a forrocsokit, amit iszik,amikor az uncsimmal elmennek valahova, a bort,ha isznak, a Versace parfumot, amit vett, a testapolo csomagjat es igy tovabb... hogy lehet egy ilyennel ennyi idot kibirni?

Ok, nem csunya a csaj, de ezektol annyira butanak tunik,megha talan nem is az.


2017. jún. 17. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, az unokatesód ezt a típusú lányt szereti, neadjisten, szerelmes a barátnőjèbe.


Ezek alapján nekem sem szimpatikus a csaj, de el kell fogadni, nem vagyunk egyformák.

Ha a rokonodnak ez bejön, örülj a boldogságának.


27N

2017. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt férfiként. Eleve nem ismerkedek tovább olyan nővel, akinek 200 helyen van regisztrációja a neten, instagram, twitter meg ilyen szarságok. :) A csücsörítős, kacsaszájas, Loius Vuittonos 3,14csákról már nem is beszélve. Beteg az az ember, akinek folytonos közléskényszere van a világ felé.
2017. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Azért az elég merész, h ennyiből már megítéled milyen lehet a csaj:D és h, emiatt képes vagy kiírni egy kérdést 😄

Esetleg kérdezd meg uncsid, h bírja ki vele :)

2017. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem társalkodónőt akar,hanem ingyen prostit,annak meg untig megteszi.Ő dolga,csak később ki ne írja gyakorira,hogy miért nem főz a csaja.Nem az a baj,hogy sok pasi ilyet választ,hanem az,hogy majd a szerelem elmúltával azt várják el később,hogy fából vaskarika legyen.
2017. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csak ennyibol szurom le, hanem eloszor is,amikor kijelenti,hogy o nem hajlando megtanulni fozni..

Mielott elmentek mondja a csaj,hogy holnap vizsgaja lesz(aznap este persze mrg kitett 1 kepet, hogy tanul a vizsgajara) es mondja neki a hugom, hogy akkor kez- es labtorest. Erre mi volt a valasza, jaj Isten ments, hogy eltorjon a keze vagy laba, mert akkor nem fog tudni gyurni menni.

2017. jún. 17. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nagyon felszínes dolog véleményt alkotni. Nekem nem az jön le, hogy túl jól ismered.

De legyen igazad, talán nem valami nagyeszű, viszont smerek egy-két olyan nőt és férfit, akik ugyan nem túl okosak, sok tekintetben úsznak az árral, de kedvesek, jóindulatúak, jószívűek. Lehet, hogy ez a lány is ilyen. Mondjuk szereti az unokatesódat és az is őt. Ez lehet elég ok, hogy együtt legyenek.

De azt tényleg nem értem, te neked miért olyan fontos ezen elmélkedni?

2017. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!