Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az, hogy egyszeruen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egyszeruen ugy erzem keptelen vagyok szerelmes lenni? Tovabbi info lent! Csajok valaszat is szivesen fogadom.

Figyelt kérdés
27 eves vagyok, es mikor nincs senkim akkor ugy erzem, hogy mindent megtennek egy huseges baratnojert, egy kiegyensulyozott kapcsolatert, viszont imadom a szexet, sajnos neha ugy erzem korosan is. Meglepo hogy manapsag mennyi ember megcsalja egymast, viszont mikor vegre talalok egy rendes lanyt, akkor ugy erzem meg mindig nem birok megallapodni, meg elnek es szexelnek. 40 lannyal fekudtem le, viszont mikor szingli vagyok ugy erzem kell egy par, mikor meg alakuloban lenne vegre egy kapcsolatom, akkor megkivanok mas noket, es ugy erzem hirtelen mas kell mert a jelenlegibe nem tudok beleszeretni. Szerintetek azert van ez mert meg nem talaltam meg az igazit, vagy pedig nalam nincs rendben valami. Varom a valaszokat
2019. jan. 13. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismertem valaki hasonlót,bár ő ezt így nem vezette le magában soha.Mindig azt mondta azt keresi,aki szerti,és akkor ő is szertni fogja,és hasonló dolgokat.Meg is kapta többször,nagy hév,aztán nulla kitartás,félrejárás.Lehet azóta már megváltozott.

Sztem nálad nincs rendben valami,és nem is találkoztál még a megfelelővel.Hogy mi a baj,fogalmam sincs,akit ismertem Ő nem.volt rendben önmagával.

2019. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, vagyis voltam sokáig. Ha találtam egy rendes srácot, elmenekültem, nem éreztem késznek magam egy kapcsolatra. De ha egy másik srác meg kb sz.art a fejemre, akkor meg azt kívántam, bárcsak olyan lenne, mint a rendes srác. Agyrém. Én is sokat szexelgettem szingliként amúgy.


Szerintem fel kell ismerni magadban, hogy mi a gond(ezen túl vagy), és változtatni. Ha legközelebb találsz olyan lányt, akivel megérné kapcsolatba kezdened, próbáld meg. Legyél türelmes, adj időt a dolgoknak. Csak ezt teheted, vagy maradsz az eddigi életmódodnál.

22L

2019. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm.

Szóval valamiért a kapcsolatot és a megállapodást egyenlőbbek tartod a szenvedélynélküliseggel, az élet végével?

Kérdés az, hogy jobban jön ez a minta. Szüleid kapcsolata milyen volt?

Családállítás jutott eszembe, ami hasonló okokat feltárhat viszonylag hamar, ha komolyan érdekel hogy alakulhatott ez ki benned. (Nekem is úgy ajánlották hasonló elakadásra, de tapasztalatom nincs vele)

2019. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok, teljesen az ellentéted, viszont úgy gondolom, hogy ez csak tényleg annyi, hogy nem találtad meg az igazit. Biztosan lesz valaki, akinek hasonlók a szexuális igényei, és aki majd elkápráztat, nem fogsz unatkozni, nem fogsz más után vágyni.

Tapasztalatból viszont annyit mondanék, hogy az is lehet, hogy rosszul csinálsz valamit. Nekem sokszor azért nem alakult ki komoly valakivel, mert a srác nem lépett és én meguntam. Arra gondolok az esetedben, hogy lehet, hogy nem úgy alakítod te se a dolgokat, hogy bele is tudj szeretni valakibe. Minél többet kell találkozni, és kicsit várni a szexxel, először tényleg megismerni a lányt, annyira, hogy majd őt akard, és őt kívánd nagyon.

Remélem tudtam segíteni. De egyébként baj nem hinném, hogy van veled. : )

2019. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nálad nem klappol valami. Nem tudsz megállapodni. Nem biztos hogy ez baj, csak akkor, ha ez hiányérzetet kelt benned. Mindenesetre tuti, hogy valami rossz kötődési minta áll a háttérben. A gyerekkorodban kutakodj.
2019. jan. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!