Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem vagyok bele szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vagyok bele szerelmes? Mi lesz velunk a jovoben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiut aki a csillagokat is lehozna nekem az egrol mikor elsonek talalkoztam vele nagyon tetszett alompar voltunk kivulrol megsem voltam bele szerelmes valamiert nem ment az elotte levo baratomba voltam szerelmes akinek akkor mar uj baratnoje volt es mar nem beszelunk. Masik szerint nagy hibat kovettem el, miikor szakitottam vele mert nem voltam szerelmes bele, azota uj baratnoje van es nagyon jo baratoo vagyunk minden heten beszelunk evek ota. A koztunk levo kapcoslat nagyon jol mukodik mindent megtudok vele beszelni mellette onmagam lehetek (akibeszerelmee vahyok mellette nem) . Hiba volt vele szakitanom? Miert nem voltam bele szerelmes? Mit csinaljak? 18eves baratnoje van

Kicsit ugy erzem a biztonsagot a penzt es azt h valaki szerelmes bele azt kereste benne. Boldog vagyok h van baratnoje mert o szerelemmel szereti ot. De sokszor vele almodok h itt alszik az agyamba vagy a jovobel egy par leszunk ha kialakulna a szerelem...

o szerelmes volt belem es szegedrol pestre is felkoltozott volna velem, egy eleten at egyutt maradtunk volna ha nem szakitok vele.



2019. jan. 12. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán megbántad és tényleg vele kellett volna maradnod.
2019. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!