Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel kb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel kb egy hónapja ismerkedünk, mivel kicsit messzebb lakunk egymástól igy nem találkoztunk ezelótt csak telefonon beszéltünk, a hétvégén talizunk, nála aludtam. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok (22) ő 26 éves, probalkozott, de mondtam h nekem még ez nem megy, és megértette, viszont elkezte mondani, hogy a szex témához folyamatosan hozzá kell szoknom, és mit szólnék, ha legközelebb kinyalna. Nekem legalább egy -két hónap kell mig készen állok erre az egészre úgy érzem jelenleg. Mi tévő legyek?

2019. jan. 14. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi a francnak aludtál ott az első találkozó alkalmával? Nem csoda, hogy félreértette...
2019. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
messze lakunk egymástól, nem történt semmi az ott alvás alatt
2019. jan. 14. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk mond ezt el neki? 😀

Meg ja ne aludj ott első alkalommal, találkozást össze lehet hozni másképp is

2019. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy osszelehet hozni , de ha 3óra kell mig odaérek, és együtt vagyunk kicsit(nem ugy) , nem fogom megismerni soha :) én igy látom . Azért lett igy megbeszelve , hogy jobban megismerjuk egymast
2019. jan. 14. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Akkor legközelebb had nyaljon ki, rá következő alkalommal meg leszopod, utána meg keféltek.

32/f

2019. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó csak én érzem az iróniád? Csupa romantika :D
2019. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk nőjj fel. Mi a fas2om kapcsolat az, hogy hónapokig nem tudtok találkozni, 3 órányira laktok, és te utazol oda? Szánalom.

Ennyire nem találsz pasit 300 km körzeten belül? Vagy neked ez így megfelel, hogy évente ötször szexeltek, de az év 360 napján meg se érintheted?

Baromira divat lett a távkapcsolat, meg hogy a csajok viszik 300 km-ről házhoz a puncit, és nagyon praktikus is a pasinak a kisujját se kell mozdítani, két találkozó közt meg szénné csalja. De nektek lányoknak mi ebben a jó, azon kívül, hogy nem kell mindig kifogást keresni, hogy miért nincs kedved szexelni? Miért jó évekre lekötni magad olyan mellett, akivel esélyed sincs közös életre, mert a fél ország elválaszt?

Szépen, lassan, komótosan haladtok, talán idèn már meg is dughat, te közben fátyolos szemmel áradozhatsz a barinőknek, hogy milyen pasid van. Aztán elkezdesz rugózni, hogy összeköltözés meg eljegyzés, és a pasid kezdi el lassan, komótosan húzni a dolgokat, mert 5-10 találkozás után akkor se vesz feleségül, ha egyébként 2 éve leveleztek, ugyanis nem ismeritek egymást.

2019. jan. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Te jól látod a dolgokat. egy lánynak több hónap is kellhet, hogy elfogadja a másik testi közeledését. Addig érje be a csókolózással, mellsimogatással mellszopással, és mondd neki hogy ő pedig olvasson sokat a női lélekről, illetve a szexuális gyönyörökről, hogy ne éld meg kellemetlen élményként az első együttlétet! Ragaszkodj az elképzelésedhez.
2019. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!