Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedünk nem találkoztunk...

Életre egy esély kérdése:

Ismerkedünk nem találkoztunk még mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot!Nagyon kedves okos és tipikusén esetem pasi.nem találkoztunk még.minden nap beszélünk akár telefon akár email.régóta tervezük a tallálkozót.2 szer nem jött össze hol én miattam hol ö miatta.ami még jobban nehezíti a dolgot h én csak hétvégente érek rá a távolság meg nagyon nagy köztünk.én tegnap felhívott hogy következő hétvégén egy össze jövetel lesz a barátaival és hogy arra gondolt hogy én is rész vegyek rajta.én mennék is de munka miatt nem tudok.azon gondolkodtam hogy ha már a barátainak is be akar mutatni az csak jó lehet és nem egy kalandot lát bennem.nyilván meg kell hogy ismerjük egymást de az elintézhetné ugy is hogy le jön hozzám.nem hogy a barátainak is bemutasson.én ennek örülök csak jó lenne ha valaki külső szemlélő le írná a véleményét.
2013. szept. 11. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
elsőre elmész egy idegen helyre idegenek közé? nemhinném hogy jó ötlet. mi van ha kannibálok? jöjjön először hozzád a srác én azt mondom. azzal legalább tettileg is bizonyítja, hogy érdeklődik irántad.
2013. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bár a bulija után rá érek két napig.várjam meg míg ő mondja h legalább arra a 2 napra találkozunk vagy én dobjam fel ötletnek ha már a bulin nem tudok részt venni.
2013. szept. 11. 17:31
 3/5 A kérdező kommentje:
ö jött is volna indulása elött hivtam fel h ne jöjjön mert be hívtak dolgozni.a bízonyitással nincsen baj.
2013. szept. 11. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem ha alapba te mész el hozzá először akkor majd az lesz, hogy mindig úgy fogja rendezni a dolgokat, hogy mindig neked kelljen menned, aztán hetente kéthetente szépen leutazol hozzá, szúrtok és mehetsz haza típusú kapcsolat lesz belőle.
2013. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én biztos semleges helyen találkoznék. ez a telefonálás, képcsere, emailes kombó még semmit nem jelent, ettől még gőzöd nincs milyen élőben. én ugyan el nem utaznék miatta. jöjjön ő ha akar valamit, ő a férfi.
2013. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!