Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti csak az ismeretségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csak az ismeretségi körötökből jönnének össze egy fiúval vagy adnátok esélyt egy olyannak akit nem vagy csak egy kicsit ismertek?

Figyelt kérdés
Legalább egy randi erejéig?

2019. jan. 15. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ragaszkodom az ismeretségi körhöz. Általában jobb is, ha nincs vagy 30 közös barátunk. Ha szimpatikus akkor nekem teljesen mindegy, hogy van-e közös ismerősünk vagy ismerjük-e már egymást régebbről.
2019. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ismeretségi körből barátom.
2019. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több párom ismertem meg baráti körön kívülről mint barátokon keresztül. Randizni is többnyire úgy megyek.

Néha persze van némi átfedés és kiderül, hogy szegről végről ismeri valamelyik barátom.

2019. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!