Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit éreztek ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mi a f*nak, az csak annak jó akinek összejön (ugyanúgy, mint a libidó), amúgy szenvedés és tönkreteszi az életedet, mert nem tudsz figyelni a fontosabb dolgokra, plusz elszalasztasz miatta másokat, akivel talán lehetett volna valami.
2019. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kiváncsi lennék én is. Eddig még csak annyi volt az érzés, ezt, vagy azt a nőt meg kell dugni.
2019. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként azt érzem hogy boldog vagyok, hogy vele akarok lenni, jó kotodni valakihez. Sokat gondolok rá, ha vele vagyok meg akarom érinteni. Feltétel nélkül megbízhatók benne és ez biztonság érzetet nyújt.
2019. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Boldogsàgot, izgatottságot, biztonságot. Folyton hiányzik, de bízom benne, tudom, hogy nem bántana meg sosem szándékosan. Ha itthon van, folyton hozzá akarok bújni, ha dolgozik, néha a lányaink ürügyén csak azért felhívom, hogy halljam a hangját. 😊 Imádom várni, ugyanúgy rohanok elé esténként, mint a gyerekek, és alig várom a hétvégéket, hogy itthon legyen velünk. Szeretem az illatát, a humorát, a testét, a lelkét, mindenét. A legjobb barátom, a legizgibb szeretőm, a legidiótább haverom és a legbiztosabb támaszom mindenben.
2019. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áh, leírhatatlan! Vigyorgok, ha csak eszembe jut. Aztán kétsegbe esek, ha arra gondolok, hogy baja esik. Sírva fakadok, ha elképzelem, hogy szétmegyünk vagy megcsalna. Csalódnék benne, ha hazudna. Szóval vegyes :)
2019. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!