Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS! Mit gondolnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit gondolnátok ha a barátnőtök elétek állna, és megkérdezné hogy szerelmesek vagytok-e belé?

Figyelt kérdés

4 hónapja leszünk együtt, de vannak kétségeim. :S Mondja hogy szeret, de nem úgy viselkedik. Értem ezalatt, hogy nem köszön el este, nem írja hogy hiányzom neki, van hogy 24 órán keresztül nem is tudok róla semmit.

Ami még fáj, hogy nem tud megvigasztalni, legalábbis nem úgy ahogy szeretném. Emiatt nem is tudok neki megnyílni, mert úgy érzem hogy nem tudná úgy sem átérezni a helyzetemet.

Szerintetek helyes lépés lenne, elé állni és megkérdezni tőle, hogy szerelmes-e belém? És elmondani neki azt, amit fent leírtam? Nagyon nehéz időszakon vagyok most túl, úgy néz ki hogy lassan vége van, de egy olyan pasira lenne szükségem aki támogat és támaszom is ha kell. Mert ugyanezt megadom én is visszafelé.


2015. dec. 24. 17:31
 1/9 opened paradise ***** válasza:
Egy kapcsolat meg kell beszélni a dolgokat,ha valami nem jó,akkor mondd el neki.
2015. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De mi van ha nem nyögi ki,hogy igen szeretlek?
2015. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Elég egyértelműen nem illetek össze. Ne pazarolj rá több időt, nekem hasonló problémáim voltak az exemmel, két évet pazaroltam el az életemből rá. Nem fog változni. Ha esetleg igen, az nem őszinte és szívből jövő lesz
2015. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
szerintem a helyes lépés a "tini párkapcsolatokba" mozgatása lenne ennek a kérdésnek...
2015. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én először nagyon meglepődnék, mivel "barátnőm" sincs. :O :D
2015. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek fenti hozzászólóval, ez nem fog változni, dobd ki még az óévben. Nem felelt meg, kéred a következőt. Ne cseszd el az életed.
2015. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelmes férfi nem így működik, legalábbis én nem így álltam a dolgokhoz! :) Igen, a fent leírtakat mondd el neki, beszéljétek át, hogy mi a nem oké, mert ez neked nem pálya. mondd el neki, hogy ha nem változtat rövid időn belül, a kapcsolatotok rámehet! Nekem az exemnél megvolt ez a napi ,,rutin". írtunk egymásnak szinte óránként, ölellek, csókollak, hiányzol, mien volt a napod, stb. sztem ez kell egy jó párkapcsolatba. Sok sikert!
2015. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Nem lehet ám erre értelmes választ adni, - de nem is kell.

A szeretet az nem egy szó, az tevékenység, viselkedés.

És eléggé nem ilyen jellegű.

2015. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megbeszélném vele.

2015. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!