Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy aki igazan hozzadtartozik az vissztatalal hozzad?

Figyelt kérdés

Szoval kicsit lelkileg nem vagyok jol es volt egy ferfi, aki nagyon szeretett volna velem lenni. En visszautasitottam, mert egyreszt nem vagyok jol masreszt valahogy ketseg volt bennem.


Most meg neha arra gondolok mi van ha elrontottam mindent es elkuldtem? Vagy ha volt ketseg az sem volt hiaba?


Tudom ezekre a valaszt kellene tudjam, de nagyon osszevagyok zavarodva.

26N



2019. jan. 22. 19:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem elvileg nincs olyan, hogy határozottan “összepasszolsz” valakivel. Sokféle kapcsolat van, mindegyik más-más érthetetlen logika szerint illeszkedik, vannak párok, akikben sok közös van, míg mások teljesen eltérnek. A saját döntésükön múlik, hogy kivel maradnak együtt, külső szemlélő sosem fogja megmondani, hogy ki-kivel passzol össze. Ez nem olyadvalami, amit a jósnő megállapít a varázsgömbjében.

Te alakítod az életed, ha lemondtál egy kapcsolatról, vagy kimutattad a kétségeidet iránta, akkor az illetőnek nemigen lesz kedve visszatérni hozzád holmi sors-szerű sugallat hallatán, miközben te azt érezteted vele, hogy nem kellett neked.

2019. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%

Nyugi, ő már tudja, hogy nem vagy komplett. Ha te keresnéd is elkerülne nagy ívben.

32/f

2019. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%

Nem hiszek ebben. Abban hiszek, hogyha valamit akarsz, azért tenned kell és nem várhatod az égiektől, hogy helyetted intézzék el a dolgokat.

Bár nem tudom mi az oka a kétségeidnek, de talán adhattál volna ennek az egésznek egy esélyt, hogy meglásd mi sül ki belőle. Viszont úgy gondolom van igazság abban, amit előttem is írtak, hogy a megfelelő személynél nem lesznek kétségeid, tudni fogod, hogy pontosan mit akarsz.

2019. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem! Nem hiszek az ilyen közhelyes elcsépelt nyálas dolgokban

N24

2019. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2019. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Rockarc ***** válasza:
0%

Ugy gondolom, hogy nem lennel ilyen nehez helyzetben, ha oszinten megmondod neki, hogy egyelore nem tudsz tovabblepni. Akkor legalabb az esely meglenne, hogy megegyszer megprobaljatok. Ha elkuldted, akkor jo esellyel felegetted a hidat mogotted.


Te tudod mennyire volt komoly a leepites, de az biztos, hogy neked kell elsonek lepned, ha ujra akarod kezdeni. Leginkabb azzal, hogy oszinten elmondod neki, hogy ki voltal utve, de ugy erzed most mar egyenesbe jottel, es szeretned, ha ujra kezdenetek. Szerintem ha nincs azota kapcsolatban, nem fog paros labbal kirugdalni. Plane ha mar egyszer valamennyire mar elindultatok az uton. Es teszem hozza, hogy marha turelmesnek kell lenned, mert o most eddig arra fokuszalt, hogy kiradirozzon a fejebol, szoval neki meg nehezebb dolga, lesz mint neked, legy megerto vele.


42F

2019. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%
Ha nincs ló jó a szamár is. Kicsit másként.
2019. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%
Biztos a volt baratodat gyászolod. Ha volt kétséged, akkor nem ő a megfelelő szemely. Ezt érezted te is.
2019. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt kell megvizsgálnod, hogy mi az a kétség, amit éreztél? Milyen intuícióid vannak az illetővel szemben? Nálad le van-e zárva a múltad, ha volt-e korábban párkapcsolatod? Érdemes lenne leülni megbeszélnetek ezt a dolgot: te mit érzel felé (akár +/-), figyelni rá, hogy ő is megnyíljon.
2019. jan. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Aki hozzàn tartozik az velem marad, nem kell sehonnan visszatalàlnia.
2019. jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!