Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy aki igazan hozzadtartozik az vissztatalal hozzad?

Figyelt kérdés

Szoval kicsit lelkileg nem vagyok jol es volt egy ferfi, aki nagyon szeretett volna velem lenni. En visszautasitottam, mert egyreszt nem vagyok jol masreszt valahogy ketseg volt bennem.


Most meg neha arra gondolok mi van ha elrontottam mindent es elkuldtem? Vagy ha volt ketseg az sem volt hiaba?


Tudom ezekre a valaszt kellene tudjam, de nagyon osszevagyok zavarodva.

26N



2019. jan. 22. 19:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

Jajj szegénykém. Persze, hogy van, tudod, csak be kell vonzanod. Az univerzum elintézi majd neked. Mos 9.999.

32/Magdi

2019. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Amíg ilyen állapotban vagy nem szabad ilyeneken gondolkodni. Ha lecseng az érzelmi vihar már tisztábban fogod látni.
2019. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Magától nagyon kevés esély van, hogy visszatalál hozzád. Főleg, ha el is küldted...

Ha kell neked, akkor menj utána.

2019. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Az igazinál nincs kétség. Ennyi.
2019. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ugy ertem ha tenyleg o lett volna az akivel osszepasszolok nem lett volna ketsegem nem?
2019. jan. 22. 19:34
 6/25 anonim ***** válasza:

Amikor egy férfi izzadságszagúan nyomul, akkor érthetőnek tartom azt, ha egy nő visszautasítja. A kapcsolat nem úgy megy, hogy valaki odaugrik és közli, hogy veled akar lenni örökre, ellenben fokozatosan épül ki az ismerkedés és találkozások során.


Viszont ha te a puszta ismerkedési szándékot visszautasítottad, tehát bunkón és előítéletesen falakat vontál magad köré, miközben a másik megakart ismerni, minden hátsó szándék nélkül... akkor kétlem, hogy az illető valaha visszatalál hozzád.


Nem kell beleugrani egy kapcsolatba, de az sem jó, ha úgy általába barátságtalanul és elidegenítően bánsz az emberrel.

2019. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Magától kevés az esélye,de velem számtalanszor megtörtént,egy férfi személyében.

A kétségeket az ego és a félelem is teremti,attól még szerethetsz valakit igazán.

Bár én a helyedben nem alapoznék arra,hogy ha türelmesen várok,akkor majd jön.Éld az életed,aztán majd lesz valahogy.

2019. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem lett volna kétséged. Nekem is most van egy ilyesmi, amikor meglátom, nincs kétségem,hogy nem érdekel.
2019. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha össze vagy zavarodva akkor még rosszabb újra kezdni. Ha nem dobtad volna soha akkor egészen biztos, hogy ő lett volna a nagy ő. De mivel dobtad így már nem ő volt az igazi, mert hogy lehetne, ha nincs már. Lehet, hogy megnyerem az ötös lottót. Lehet.
2019. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

6-os honnan veszed hogy baratsagtalanul visszautasitottam?


Egyaltalan nem igy tortent. Megismertuk egymast, egyre kozelebb kerultunk egymashoz, aztan en visszatancoltam, mert feltem magamtol es ketsegeim is voltak ahogy irtam, hogy ez mukodhet-e koztunk.

2019. jan. 22. 19:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!