Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit csináltok, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit csináltok, ha párotok kezelési módszerei eltérnek a tiétektől?

Figyelt kérdés

Ő nem szed még aszpirint sem, megvárja, ameddig a tünetek enyhülnek, illetve bioenergia és hasonló módszerekben hisz akkor is, ha komolyabb tünetek is vannak.

Én félig bió módszereket szeretek alkalmazni (teák, natúr C vitaminok zöldségekből és gyümölcsökből, stb.) és ha a tünetek erősebbek, csak akkor szedni enyhébb majd erősebb gyógyszereket.

Párom ebből csak annyit értelmez, hogy én egyből a gyógyszereket tukmálom és azon is megsértődik, ha azt mondom, hogy ő választja a gyógyítási módszert, de akkor engem ne kérdezzen csak azért, hogy megint egy nem igaz jellemzést mondjon rám :), nem csak influenzáról van szó.

Köszönöm a válaszokat, 34N.



2019. jan. 24. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekünk ebből nincs ilyen problémánk. Nálunk a párom a "gyógyszeres", hogy egyből mindenre gyógyszer és én vagyok, aki próbálja a legvégsőbb esetben bevenni a tablettákat. Megvagyunk így is békésen, nem kötözködünk egymással. Esetleg tanácsot adunk a másiknak, hogy mivel enyhítheti a gondot a gyógyszeren kívül. Nálunk az ilyen nem vita tárgya. Ettől vannak nagyobb gondok is az életben
2019. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha ilyensértődős,vagy más módszerben hívő,nem is ajánlanék semmit.Kéred a saját lomjaidat drágám a gyógyuláshoz?Oke,itt van,tessék.Még valamit hozzak? NEM?oke.puszi.
2019. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit, senki sem egyforma. Én az a fajta vagyok, hogy ha fáj valami, simán be veszek egy fájdalomcsillapítót. Nem szeretek sokáig tűrni a fájdalomnak. A párom csak a legvégső esetben nyúl gyógyszerhez. Addig tűr amíg bírja. Sosem volt ebből konfliktusunk.
2019. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nincs ebből gondunk. Megfogadja a tanácsaim.

Régen én is a legvégső esetbe vettem csak be gyógyszert, de rájöttem, hogy egyes esetekbe preventív célokra vagy lefojást gyorsítandó, inkább beveszek 2 pirulát 2 egymást követő nap, mint egy hét betegszabira elmenjek. A megfázás pl. pont olyan, ha az elején kezeled, akkor gyorsan vége is lesz.

2019. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az van, hogy én kb azt csinálom, amit te (megelőzés és kis baj esetén gyógytea + sok vitamin, nagyobb baj esetén viszont doki és gyógyszer), párom meg végletes: van egy szint, amíg SEMMIT nem hajlandó szedni, de egy nyomorult bögre teát se hajlandó meginni, sőt, arra se tudom rávenni hogy ne menjen dolgozni, aztán elunja, onnantól meg tömi magát mindenféle gyógyszerrel.

Én mondjuk kész vagyok tőle idegileg, mert neki már volt egy elég komoly influenza-szövődménye, amiben konkrétan lebénult nyaktól lefele, és évek kellettek, hogy helyrejöjjön, és a betegek szomorúan nagy százalékánál ez visszatér évek múlva... szóval jobban kellene magára vigyáznia szerintem, főleg, mivel az oltás (mármint semmilyen oltás) nem nagyon tanácsos neki, többet tehetne a megelőzésért, és a betegség korai kezeléséért.

Szoktunk erről beszélgetni, nem veszünk össze rajta soha, elfogadjuk, hogy másképp gondolkozunk. Ő belátja tulajdonképpen, hogy tényleg jobban kellene vigyáznia magára, én meg belátom, hogy néha hajlamos vagyok túlaggódni a dolgot. Nincs konfliktusunk ebből.

26/N, párom 26/F

2019. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En se szedekgyogyszert semmire. A pasim meg igen. Semmi kozom hozza,mivel rlmbolja magat. A szeretoim ugyis egeszsegesek.

N

2019. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk én vagyok a “ gyógyszeres”, a pasim kb. akkor vesz be gyógyszert, ha már a Vég közeledik.....( de ahogy “öregszik”, azert lehet rá hatni,volt hogy bevett 1-2 szem algopyrint......)
2019. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7. Azt a szívvédős fajtát? :)
2019. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aspirinre gondolsz?
2019. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvostanhallgatóként nem tudnék elviselni egy olyan férfit, aki kizárólag bioenergiában, homeopátiában, akupunktúrában, gyógyszerlobbi konteókban és egyéb alternatív dolgokban hisz, aki egy szívinfarktust is képes lenne kihordani lábon és eszébe nem jutna orvoshoz fordulni és csak a halálos ágyán lenne hajlandó bevenni egy rohadt fájdalomcsillapítót. Ha egyébként nem konteóhívő vagy extrém gyógyszer- és orvostudomány-ellenes, csak annyi az ellentét, hogy én a fejfájás kezdetekor beveszek egy fájdalomcsillapítót, ő meg nem szeret ilyen "apróbb" dolgokra gyógyszert szedni, az nálam nem probléma. Ő érzi, hogy mennyire fáj neki és ő tudja, hogy mennyire képes tűrni a fájdalmat. Nyilván ha tényleg nagyon fájna, akkor normális ember gondolkodás nélkül bevenne egy gyógyszert vagy orvoshoz fordulna, de kisebb problémákra szíve joga, hogy bevesz-e valamit, vagy nem, én nem fogok ilyesmi miatt erőszakoskodni senkinél.
2019. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!