Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondol rólam? Van-e még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol rólam? Van-e még esélyem? Fogunk még valaha beszélni?

Figyelt kérdés

18 évesen ismertem meg ezt a fiút (most 21 leszek). Barátom volt pár hónapig, de a távkapcs miatt szakítottunk. Éretlen voltam, ő komoly kapcsolatot keresett, összeköltözőst. Később én is a városba költöztem, találkoztunk de beleéltem magam és nem vártam meg a talink után, míg kövinek ír, hanem hisztiztem. Mikor később rá írtam passzív volt, kiderült van új barátnője, akivel azóta is együtt van. Aztán megint írtam és szintén. Ismerőseimtől kérdez engem ő is és a családja is kb negyed-fél évente. Nagyon jól elbeszélgettünk mindig, sose veszekedtünk, sose volt semmilyen probléma. Most is annyira szeretnék vele beszélgetni!! És miért nem engem kérdez meg, hogy mi van velem, miért másokat?

Nagy hatással volt rám, minden nap eszembe jut! Most már érettebb vagyok!


2019. jan. 27. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ő modt érettnek tart attól, mert te így gondolod. Hogy van e még esélyed, ezt csak ő tudja. Fogtok e beszélni? Szerintem igen. Sok sikert.
2019. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván érettebb vagy, neki viszont van barátnője.
2019. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!