Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szán rám valaha is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szán rám valaha is egy kis időt hogy tudjak beszélni vele?

Figyelt kérdés

Hónapok óta szeretek egy lányt, nincs nála esélyem, erre már rájöttem mert ha olyan kedve van akkor lepattint de amúgy se érdeklem. Van amit meg szeretnék tudni és azt csak tőle tudhatom meg. Írtam neki hogy szeretnék vele beszélni(azt nem mondtam h miről) de csak halogatja, nem írta hogy nem. Elmondása szerinte nem ér rá és a szülei se engedik sehova.

Nemsokára végzek a sulival és utána máshol fogok tanulni. Lehet hogy soha többet nem látom majd de előtte még beszélnem kell vele valamiről.

Mivel tudnék rá hatni hogy szánjon rám max 40 perce?

Elmegyek feléjük, még utaznia se kell.


2012. máj. 7. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Feküdj a földre a házuk közelébe és hívd fel mond neki, hogy épp erre jártál mikor kibicsaklott a lábad és nem tudsz ráállni és azért hívtad, hogy be mehetsz e hozzájuk amég értej jönnek a szüleid és az pont 40 percig tart aztán meg érted jön valaki aki bevisz a "kórházba" :DD naaa??,
2012. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég béna ötlet. Egyébként még az utcát se tudom hogy hol lakik csak a környéket.
2012. máj. 7. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmész, megkeresed. Mari néni megmondja ha szépen beszélgetsz vele, lehet, hogyx pont a szüleivel akadnál össze, lehet, hogy még be is hívnak, lehet, hogy még lenne is valami a lovagi hőstett után.... hú de gáz.
2012. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez már azért túlzás lenne ha felkeresném a szüleit. Megértem ha nem akar tőlem semmit a lány de akkor mondja meg a szemembe és ne mindig a kifogásokat keresse.
2012. máj. 7. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, van aki még erre is lusta.
2012. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!