Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni? Honnan tudjam, hogy így lehet-e belőle az?

Figyelt kérdés

3 randevú után ugyanúgy érzek egy adott férfi iránt. Azt, hogy amikor ott vagyunk végig nevetünk, beszélgetünk, de kicsit feszengünk még mindig. Az elköszönéskor úgy érzem nem baj az, hogy még nincs csók, nem érzem úgy, hogy szeretném.

Megérkezek a lakásba, testvérem kérdezi milyen volt? Én azt felelem jó, tényleg. Jól éreztem magam.

Nincs fellángolás, még nem is ismerem igazán, de jó vele.

Csak mindig rosszul érzem magam, hogy ez elég?

Eddig 1 hosszú távú kapcsolatom volt, ahol félév barátság után alakult ki a dolog.

Ott igazából nem is randiztunk, hanem összejöttünk és utána csináltunk programokat.

Most nem tudom, hogy hagynom kéne, mert nem érzem még úgy. Vagy normális-e az hogy kedvelem és elvagyok vele.



2019. jan. 27. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem az olyan hogy egyből érzi az ember meg tudja különböztetni az egyszerű szexuális vágytól vagy érdeklődéstől


ugy tudnám legjobban elmagyarázni hogy amikor nemvagy vele akkor is ő rá gondolsz és azon hogy hogyan vagy mikor találkoztok és minden egyes percét élvezed a vele töltőt időnek amikor nem vagy vele a mellkasod elnehezedik mint ha csak az óceán alatt lennél a gyomrodban pedig szikrák pattognak amikor meglátod

2019. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Ne haragudj, hogy írok!

Az a probléma, hogy én mindig rágondolok. Főleg, mivel egész nap chatelünk. És mindig azon jár az eszem, hogy most mi is lesz.

Egyébként a találkozásokat várom, de nem úgy, ahogyan irtad. Nem érzem a pillangókat, csak hogy meg akarom ismerni és várom, hogy érezzem.

Nem tudom, hogy ebből lehet-e szerelem. Vagy tényleg egyből érezni kell.

A szexuális vonzódást én nem igazán szoktam érezni, komolyan, nagyon érzelmi alapon működök. De tetszik, helyesnek tartom, bejön.

2019. jan. 27. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg mindenképp ismerd ki alaposan és legalább tudni fogod hogy nem csak fellángolás volt
2019. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!