Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodtam ma azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam ma azt, hogy a páro mmegcsalt? Majd visszaaludtam és én csaltam meg őt.

Figyelt kérdés

Napok óta nagyon rossz érzések kavarognak bennem, hogy nem vagyok elég jó neki. SOha nem adott aggódásra utaló jeleket, mindig hangsúlyozza, hogy nagyon szeret, de egyszerűen úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó hozzá, nem vagyok elég okos, vékony, szép, stb. Ő tényleg az az álom férfi kategória.

Szóval azt álmodtam, hogy megcsalt, rajta kaptam ahogy sms-t küld neki aztán bevallotta, felébredtem, visszaaludtam és utána azt álmodtam, hogy én csókolózok valakivel, láttam az arcot, de még csak soha nem is láttam. Nyílván soha nem tudnám őt megcsalni érzelmileg és testileg sem.

Nem is értem ezeket az érzéseket amik bennem vannak..

valaki tanács?



2019. jan. 31. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"egyszerűen úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó hozzá, nem vagyok elég okos, vékony, szép, stb" Ezért álmodsz ilyeneket. Mi a kérdés?
2019. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párom ezt úgy csinálja, hogy reggel amikor felkelek kapok egy "vállast" szeretet jeléül. Mikor rákérdezek, hogy mi a probléma,akkor közli, hogy azt álmodta, hogy megcsaltam valami szőkével. :)
2019. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jo fej baratnod van😃
2019. márc. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!