Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jövőnk? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövőnk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt, 10 év a korkülönbség. Gyereket szeretne, én viszont még nem. Nem akarok csak miatta szülni, és nem érzem, hogy ez a közeljövőben változna. Így menthetetlen a dolog?

2019. febr. 3. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarsz gyereket szülni csak miatta.Szörnyen hangzik ez a csak miatta.Ki más miatt tennéd?Nem akarsz szülni annak,akit szeretsz,és ez a közeljövőben sem fog változni?Ha mégcsak el sem gondolkodsz,hogy Te is szeretnél később ettől az embertől,akkor nincs közös jövő.
2019. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A "csak miatta" dolgot úgy értem, hogy é most még nem akarnék családot, csak ő. Valamikor szeretné babát, de nem ilyen fiatalon.
2019. febr. 3. 17:38
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes. Pedig pont a nők szokták sürgetni a közös gyereket, ritkább hogy fordítva. De hova ez a sietség? Ettől miért menthetetlen a dolog?
2019. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Pedig kompromisszum nélkül nem megy.
2019. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert gondolom kérdező 19-23 év közötti
2019. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
22 vagyok, ő már túl a 30on. Egyszer csak közölte, hogy legkésőbb jövőre szeretne babát. Valamikor én is akarok, de nem ilyen hamar. Szerinte neki már nincs annyi ideje.
2019. febr. 3. 17:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem értem amugy én 32 vagyok sztem még simán lehet gyerekem ha végre megtalálom az igazit illetve azt akit jelenleg annak gondolok nyit felém a közeledésemre.

A kitérőm után visszatérve nem értem ezt az embert miért nem jó neki ha 5-7 év múlva tértek erre vissza?

Hirtelen úgysem akaszt le senkit aki szülni fog "neki"..


F/32

2019. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22+10=32.Mire nincs ideje 32 évesen?Ha szakítotok,akkor sem lesz már ideje másik nőt keresni,akivel gyerekük lehet?Pedig akkor is kell a kompromisszum,ha vele akarsz jövőt.Tőled is Tőle is.
2019. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért nincs ideje, talán rákos vagy egyéb súlyos betegségben szenved?

A férfiak még 70 meg 80 évesen is képesek utódot nemzeni.

2019. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem beteg. Annyi az indoka, hogy nem szeretne idősebben gyerekek után rohangáni.
2019. febr. 3. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!