Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, egy nálam 14 évvel idősebb nőbe lehet jövőnk?

Figyelt kérdés

Én 25, a lány 39.

amúgy nagyon fiatalnak néz ki, simán letagathat 15évet, együtt dolgozunk, egy színházban, ismerjük egymást, jól kijövünk, mindíg hülyülünk,nevetünk, ő nagyon kedves, aranyos, de évekkel ezelőtt, olyan 25 évesen, egy 55 éves férfivel járt, aki meghalt, azóta nem tudom, hogy volt-e új párkopcsolata, én nem tudok róla, már 3 éve ismerjük egymást, és nagyon kedvelem őt,

már mikor megláttam nagyon tetszett, de csak pár hete vagyok belé szerelmes.....

Én elég komplexusos vagyok, nekem nincs oly nagy meredező, varázspálcám, átlagos vagyok odalent.....

Ha mindez nem lenne elég, én lombik gyermek vagyok, anyámnak, meg műhiba miatt, egy fekete ember spermiumait ültették be....

Szerencsére, nem vagyok totál éjjfekete, csak inkább olyan halványbarna........mint a cigányok.......

Szóval elcseszett az életem.....

Mindíg csesztettek, vagy azért mert sötét a bőröm, vagy azért, mert csendes vagyok, vagy azért, mert jól tanultam, vagy mert nem iszok, nem cigizek....mindenért....

Nem csoda, hogy nincs önbizalmam....


A pénzel soha nem volt gondom, de ha levesszük a pénzt, mi marad??

Semmi....

Életem 25 éve alatt, 3 igaz barátom lett, de még soha nem volt 3 hónapnál hosszabb párkapcsolatom......

Mindíg otthagytam a lányt.....

Egyszerűen úgy éreztem nem vagyok elég jó, ők azt mondták, szeretnek, úgy ahogy vagyok, jó velem lenni, stb, de végig azt éreztem, hogy kevés vagyok.....

Aztán találkoztam vele.....

Új voltam a színházban, vele volt az első fellépésem,

és nagyon megkedveltem, attól félek, hogy ha elmomdom mit érzek, akkor tönkreteszem a barátságunkat.....


2017. aug. 12. 16:14
 1/10 anonim válasza:
100%
39 éves, már nem lány, hanem nő.
2017. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"a lány 39."


:D :D :D :D

A te agyi szinted meg a béka segge alatt van. 39 évesen már nem lány, hanem NŐ!!!


A te életed, a te magánügyed, kinek mi köze hozzá? Azt csinálsz, amit akarsz.

Egy párkapcsolat MINDIG a két félen múlik!

2017. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy lány mert, igazából nem tudom miért.....

Tök fiatalnak néz ki, ha nem mondja, simán velem egykorúnak hiszem....


A békasegges hasonlatot még nem hallottam, ez tetszik, használni fogom...

2017. aug. 12. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet...csak az a kérdés, milyen? Erre nem tudhatjuk a választ. Próba cseresznye!
2017. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?Kin múlik ha nem rajtad?Amúgy ha van egy kis eszed vele maradsz, és egy komoly, érett, hűséges társad lesz.Sokkal jobban jársz vele mintha felszednél egy hisztis kislányt,kitennéd neki a lelked, ő meg rád se sz.rna,jönnének a hisztik, megcsalások, szakítás-kibékülés(a megadott paramétereiddel meg pláne).
2017. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnap találkozunk, megpróbálom elmomdani mit érzek.
2017. aug. 12. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező...!


Remélem... élőben... nem így..... kommunikálsz... mert lekésitek..... nemcsak a következő előadást, hanem az egész évadot...

2017. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez csak személyiségtől függ.
2017. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom 29 éves, a barátnője 49 és most közösen néznek házat. Együtt vannak 2-3 éve. Én azt hittem ez csak futókaland lesz, de nem. Semmi sem lehetetlen, mint a példa mutatja.
2017. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Randizni fogunk.
2017. aug. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!