Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mérnöknek megtetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mérnöknek megtetszik a gyári munkás nő, és összejönnek? Szerintetek létezik ilyen a valóságban?

Figyelt kérdés
Régebben egy munkahelyen dolgoztunk, én munkásként, ő a fejlesztésen. Nem is találkoztunk, csak egyszer kétszer elmentünk egymás mellett. Akkoriban volt párom, talán neki is volt valakije. Én fél évvel ezelőtt felmondtam ott, jelenleg egy másik gyárban dolgozom betanított munkásként, közben véget ért a kapcsolatom is. Váratlanul megkeresett facebookon nemrég, ismerkedést kezdeményezett, pár napja beszélgetünk, eddig normális férfinak tűnik. Tudja rólam, hogy csak érettségim van, (meg 2 semmit nem érő szakmám) és hogy most is gyárban dolgozom, de úgy tűnik a beszélgetésből, hogy ez nem zavarja. Szerintetek létezik ilyen, hogy valóban nem érdekli a végzettség, a munkakör csak én magam? Ha összejönnénk, nem szégyellne a munkatársai előtt ( akik ugye ismernek, kis cégről van szó), vagy a barátai előtt? Persze nem tudhatjuk, hülye kérdés ez így, de kíváncsi vagyok hasonló helyzetben lévők véleményére.
2019. febr. 4. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Létezik igen.Azért mert gyárban dolgozik valaki nem egynesen arányos azzal,hogy nem lehet egy értelmes ember.

De most nem akarlak ijesztgetni,hogy az is lehet,hogy egomániás,és egyéb pszicjés betegsége van,mint sok közép-és felsővezetőnek,te pedig az új egosimije leszel vagy alattvalója.

Szerintem ismerd meg magad,és hagyd hogy megismerjen,ha akar.

2019. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne? Ha mérnök akk jól keres, nincs rászorulva hogy a barátnője is pénzes legyen. Az meg h "csak" érettségid meg két szakmád van nem fontos. Attól még lehetsz művelt jófej stb., akivel szivesen van együtt.
2019. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Ha valóban komolyan érdekled, akkor teljesen mindegy, hogy hol dolgozol.Szerintem nagyon ritka az ilyen pasi, ha neked is szimpatikus, nyugodtan ismerkedj vele.
2019. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem vezető,bocsi.☺
2019. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Én dolgoztam egy varrodában, igaz, én irodai munkát végeztem. Ott a főnök mindig a varrónők (lányok) közül válogatott magának barátnőt, mondván őket olyan könnyű megszerezni, aztán ha dobja őket, akkor nem pattognak, mert nem akarják elveszíteni a munkájukat. Nyilvánosan nem igazán vállalta fel őket. De ez csak egy példa volt, lehet más pasi másmilyen.
2019. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
5-ös nem olvastad el jól ők már nem egy munkahelyen dolgoztak a pasi ha akarna sem tudna dirigálni neki főnökként.
2019. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem olvastam teljesen végig, de a kérdésedre válaszolva: simán! Ahol én dolgoztam gyárban, nem egy ilyen eset volt. Nemcsak sori dolgozóknak, de még a büfés lányoknak is volt felsővezető szerelme, és nem szégyellték, van akiknek már gyermekük is lett azóta :)
2019. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Ha jó nő vagy. Meg ugye azért van érettségid. Tehát nem vagy tirpák.
2019. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy női hozzáállásból indulsz ki. A férfiak nem nézik le nőket, mert kevesebbre vitték vagy alacsonyabb a fizetésük, stb. Ha így lenne, már rég kihalt volna az emberiség, mivel a nők köztudottan felfelé választanak.
2019. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen.Ahol én dolgoztam(gyárban) több ilyen pár is volt.Néhányuknál már van egy-két gyerkőc,házasok és boldogok.
2019. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!