Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a pasiról?

Figyelt kérdés

Tetszik neki egy lány munkahelyen. A szimpátia kölcsönös, megy a szemezés minden nap. Egyikük se meri megszólítani a másikat. Eltelik így néhány hónap. Találkoznak egy buliban. Leittasodnak, bátrak lesznek, összejönnek egy éjszakára. Minden jól megy. Reggel megbeszélik mi legyen. A lány reménykedik folytatásban, a srác nem akar semmit. Pár nap múlva megint meló. A srác kerüli a lányt, nem mer beszélgetni vele, haverok kinevetik, viccelődnek, neki ciki. Lány próbálkozik, de ő szégyelli magát, kitér előle.

Ennek ellenére tovább folytatódik a szemezés hónapokig. A lány feladja később, elkezd pasizni, de belül még mindig fáj neki ez a dolog. Összejön melóhelyen egy férfivel, aki később az élettársa lesz. A srácnak nagyon rosszul esik, továbbra is mindig figyeli a csajt.


Csaj leszámol munkahelyről, többet nem látja a srácot. Eltelik kb. 10 év. Jelentkezik a srác, hogy még nem tette túl magát a dolgon, szeretne talizni, járni a lánnyal. Még sohase volt komoly kapcsolata. Pedig már elmúlt 30 éves.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy miféle ember lehet ő, mert én a mai napig nem tudtam megfejteni ezt a pszichológiai esetet.


Én vagyok az a csaj.


2019. febr. 9. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

A srác nem kicsit deffektes... mi az hogy 10 év után sem volt párkapcsolata és azóta is téged "keres"...


Ezt nevezik, rögeszmének, magyarul, nem egészséges észjárásnak... ez pedig szerintem baromi rossz ómen.

2019. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyéjszakás kalandjai és hosszabb összejárós szexkapcsolata volt már az elmondása alapján. De komolyan még nem járt senkivel. Meg ha odavolt értem, akkor miért nem akart találkozni, barátkozni?
2019. febr. 9. 19:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyenge, ostoba vagy bolond.
2019. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is defektes. év alatt egy komoly kapcsolat sem?

Min is nem tette túl magát? Azon, hogy gyakorlatilag ő utasított el téged?


Vagy totál defektes vagy csak újból meg akar dugni.

2019. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Megint akar egy menetet. Könnyebb olyannál próbálkozni, akinél egyszer volt esélye. Nem kell belelátni semmit.
2019. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem mindegyikőtöknek igaza van.
2019. febr. 9. 19:44
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
5-nek is lehet igaza, de itt látva a sok szerencsétlent sajnos játszik az is, hogy tényleg lúzer a srác... ;)
2019. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
mintha a saját történetemet hallanám.... írd már le mi lett a folytatás légy szíves!
2019. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Rockarc ***** válasza:
45%

Ugy gondolta, hogy nem vagy eleg jo neki. Ez mondjuk igy nem igaz, jo voltal neki, a haverjai hecceltek fel, hogy ennel jobb kell neki. Mostmar belatta, hogy jobb pedig nem jut.


42F

2019. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De ha csak egy menet voltam neki, akkor miért nézett állandóan vágyakozással a tekintetében? Nekem is voltak más egyéjszakás kalandjaim. Eszembe se jutna ilyen hosszú idő után írni bármelyiknek, mert nem érdekelnek. Ez a pasi viszont most megint felkavarta kicsit az érzelmeimet.
2019. febr. 9. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!