Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit gondoljak erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak erröl a pasiról? Megismerkedtünk: jól elvoltunk. Félre értettem valamit?

Figyelt kérdés
Mikor elöszőr megláttam nagyon. Megakartam ismerni. Nem kellett noszogatni, nemcsak hogy megismerkedtűnk, de jót hülyültünk. Meg ilyenek. Mindig odajött hozzám, mikor volt egy kis ideje. Facebookon irtam neki, hogy nagyon tetszik nekem. Megköszönte az őszinteségem, de nem irta, hogy tetszek-e neki, vagy sem..Csakhogy kis idő után egy hejre osztottak be. Nem törödött velem, inkább máshoz ment oda. Megkaptam a számát, írtam 1 üzit neki. Amiben leirtam, hogy eszembe jutott. Felvolt háborodva ezen... Bár mindenki azt monda, hogy tuti tetszem neki, én szerintem zéro. Nemtudom, kérjek tőle találkozót, vagy hadjam az egészet?!

2013. márc. 24. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd már békén, te jó isten... én félnék már tőled.

Haverok voltatok, ennyi...ne égesd magad.

2013. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hülyültetek. ennyi. engedd el.

és a hejre nem pontos jé

2013. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félreérted ezt a szituációt. Nem akar veled komolyabbat. Jól elvoltatok, hülyültetek, mint a haverok. Ennyi. Ő nem akart tőled ennél többet, ezért nem is viszonozta az érzéseidet, amikor bevallottad neki. Szerintem ne kérj tőle találkozót, max csak mint baráttól. De ne kergesd tovább az érzéseiddel. Ne fuss olyan szekér után, ami láthatóan nem szeretne téged felvenni...
2013. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ezen nem nagyon lehet mit nem érteni.

Ha bejönnél neki, akkor a fb-os üzenetedre pozitívan reagált volna, de ő tapintatosan hallgatott. Utána pedig került.

Az üzeneteden pedig fel volt háborodva.

Mit lehet ezen nem érteni? Teljesen egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit.

2013. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugye duci nő vagy?
2013. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!