Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem szerelme akiről mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme akiről mindenki azt hitte, hogy egyszer visszatalálunk egymáshoz eljegyezte a barátnőjét. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ment tönkre a kapcsolat? Valami miatt nem maradtatok együtt..
2019. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg elfogadhatnád a szakítást, amit a fentiek alapján jó néhány hónapja (éve?) nem sikerült. Ha eljegyezte a barátnőjét, akkor ő már nem érez irántad semmit, ergó csak egy álomvilágban élsz, ami megakadályoz abban, hogy olyan férfit találj, aki viszont érez is irántad. Ideje felébredni és továbblépni!
2019. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vésd az eszedbe, hogy nem ő volt életed szerelme.
2019. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljegyezte a barátnőjét, akkor most vele érzi úgy, hogy élete szerelme. De nyugi, a mai világban még a házasság sem biztos, amennyi válás van. Te viszont lépj tovább, és ne várj a lepattanóra, ami vagy eljön egyszer, vagy soha. Éld az életed, ha nem vagy nyitott kapcsolatra, akkor ne ismerkedj, de csinálj mást, ami örömet okoz.
2019. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg : minden második házasság végződik válással. Szerintem csak te érezted ezt az "életem szerelme" dolgot :( sajnálom.
2019. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy a srác házasodik-e vagy sem, elválik majd-e vagy sem. Láthatóan ő tovább lépett, te viszont nem. Ez viszont baromira nem mindegy...
2019. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint már túlélted :)


életed szerelme mi? de számára te nem vagy az.....szóval ennyit erről.

2019. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
"Életem szerelme akiről mindenki azt hitte,...." Én nem hittem!!!! és biztosan még sokan mások sem. Lehet, hogy akikröl azt véled, még azok sem, csak vigasztaltak, vagy egyszerüen nem akartak vitatkozni veled, rádhagyták.
2019. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Szexelj sokat.


F

2019. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ja, és te majd segítesz neki ebben, felajánlod a fa$zod szívesen, gondolom...

2019. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!