Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket, ha egy pasinak a szomszéd lánnyal szexkapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy a pasitok ott élne mellette folyamatosan?

2019. febr. 11. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Az zavarna ha csajom képtelen lenne egy kérdést értelmesen megfogalmazni.
2019. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor zavarna, ha még mindig csinálnák.
2019. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Ha ez neked érthetetlen, akkor inkább a te szellemi képességeiddel vannak komoly problémák. 😂

2019. febr. 11. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy zavarna. Meddig tart átugrani a szomszédba egy kicsit nosztalgiázni...

31/N

2019. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Á nem annyira, mivel azt irod hogy egy pasinak szexkapcsolata volt azzal a csajjal aki mellett a pasid lakik. Én a helyében visszamennék hozzá.
2019. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
63%, te magadtól vagy ilyen sötét, vagy súg valaki?
2019. febr. 11. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a rákot nem lehet ezen érteni, egy pasi lekúrta a szomszéd csajt párszor, kérdés, hogy ez zavarná-e a lányokat.

Igen, engem zavarna nagyon,

2019. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Elmebeteg világ. A kérdés érthető. De mivel itt szinte mindenki szűz gyíkgyerek, hogy várhatna a kérdező lány értelmes választ?!

Nincs gond! A srác kefélt vele régebben, de már veled akar. És egyébként is csak szexkapcsolat volt, ami tulajdonképpen nem is kapcsolat. (IngyenQA.) Viszont a te agyadban ott bújkál a féltékenység. Ha nem tudsz túllépni rajta, attól tönkremehet a kapcsolatotok. (És akár vissza is mehet a régi szexkapcsolatába.)

Tehát légy laza, szexelj vele annyit hogy eszébe ne jusson a szomszédba menni punáért!

2019. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon, féltékeny típus vagyok.
2019. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azért vicces, hogy te szúz gyíkgyerekezel le mást, de leqrvázod azt a lányt, mert szexkapcsolata volt :D
2019. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!