Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a szembeszomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a szembeszomszéd lány. Ti mit tennétek a helyemben? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nemrég költözött a szembe portára egy új család, és van egy lányuk aki nekem így első látásra igen tetszik, nagyjából korombeli (kb. 20 éves lehet, én 22). Viszont első blikkre kissé beképzeltnek tűnik, illetve nem tudom van-e barátja (gyanítom igen, amilyen az én formám). Ti mit tennétek, hogyan indítanátok (ha indítanátok egyáltalán)? Bármilyen tippet, észrevételt köszönettel veszek.

2018. júl. 9. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlparázni. Odamész, bemutatkozol, hogy te vagy a szembe szomszéd, váltasz vele pár szót, honnan költöztek oda, hogy tetszik a környék, mit érdemes megnézni, aztán mész tovább.

Ennyiből le tudod már szűrni, hogy szimpatikusak vagytok-e egymásnak, ha igen, akkor legközelebb nyugodtan megszólíthatod. Ha nem, akkor te vagy a jófej szomszéd srác, aki be tudott mutatkozni.

A fejed biztos nem harapja le.

2018. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Tök fura, hogy ha egy idegen embernek kapcsolata van, az rólad szól, a te "szerencsétlenséged", és te hívod őt beképzeltnek.
2018. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Idővel kiderül, hogy milyen és az is, hogy van-e kapcsolata. Ha bemutatkoztok egymásnak és szimpatikus vagy te is neki úgyis fogtok beszélgetni.
2018. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szembe portára... gyanítom nem kimondottan nagyváros. Miért nem mutatod meg a vidéki összetartást emberszeretetet vagy hogy is mondják.

Lényeg az,hogy amikor költözködtek miért nem ajánlottad fel a segítségedet, aztán máris jó benyomás meglett volna.

Annó 15éves koromban volt egy testvérpár nekem a nagyobbik lány tetszett én meg a kicsinek. Nagyinál nagyarltam,velük egy faluban laktak. A lányok szüleinek volt vagy 200db birkájuk.Haverom mondta,hogy ha jó akarok ott lenni, menjek át szénát hordani meg kazlat rakni adogatni fel a szénát. Végűlis egyik se jött össze, de azért a barátság sokat mélyült.

Asszem értékelik a lányos háznál ha egy pasi nem tunya.

2018. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen csak egy ilyen jó csajnak naponta felajánlja a segítséget 7-15 him, a nevét is megmondja, ami a nőt abszolút nem érdekli, és nem tud mind a 15-tel együtt lenni...
2018. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!