Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány nem fejezi ki a szeretét? Érdemes folytatni? (2 hónapos kapcsolat, lent)

Figyelt kérdés

Egy nagyon csendes, rejtélyes lányról van szó. Nekem ő az első barátnőm, neki én a 2.

Testi téren mindig mindent, akár egy puszit is én kezdeményezek, de ezen túl teszem magam.


Viszont szóban sem képes semmilyen szeretetet kimutatni. Ha mondom neki, hogy hiányzik, akkor annyit mond, hogy "Örülök" vagy neten küld egy mosolygós smiley-t, sosem mondja azt hogy "Te is nekem". Vagy esetleg magától bármilyen érzelmet, gondolatot kifejezni irántam szintén lehetetlen.


Tegnap könnyezve aludtam el, nagyon megbántott este. Neten beszéltünk (csak a hét vége fele tudunk találkozni) és minden jól ment, ahogy szokott. Aztán a beszélgetés végén megjegyeztem, hogy amúgy sokat gondoltam ma rá.


És erre az a válasz jött, hogy "Tudom milyen érzés :) " És megkérdeztem tőle hogy ezt hogy érti. De csak ennyit tudott mondani újra. Megkérdeztem tőle, ha rám érti ezt, miért nem azt mondja, hogy "Én is rád" ? Vagy általánosságban érti?


És erre mondta, hogy mindkettő módon.


Hogy lehet valaki ilyen érzéketlen, hogy visszautal az előző szerelmére...? Az érdekelt végig, hogy nekem szól-e, vagy általánosságban mondja (azaz volt barátjára is gondol) Ez kiverte nálam a biztosítékot.


Aztán írta később, hogy sosem tudta ezt szóban kifejezni és sajnálja.


Viszont ezzel kikészít engem. Minden bók, stb amit kaphatnék, mivel nem "vállalja fel" az ellenkezőjére sül el: egy általános személytelen megjegyzést fűz hozzá, amivel viszont a rémálmom válik valóra. (a volt barátjára történő legkisebb emlékeztetés is kikészít, ez részben az én gyengeségem is, komplexus stb)


Nem gondolkodom átlagosan a szerelemről, szeretném ha egyfajta lelki társak lennénk és 1 nővel szeretném leélni az életem is. Nem érzem, hogy különleges lennék neki, viszont nekem olyan nő kell, akivel mindketten a világot látjuk a másikban. Olyan szerelemre vágyom, mint a filmekben, még ha nevetségesen is hangzik. (de nem várok el tökéletességet nyilván, ahogy egyikünk sem az)


Hiába írtam ezt le neki, hogy mennyire bánt engem hogy nem fejezi ki magát soha... annyit írt, hogy "Igen értem :/"


Egyszerűen annyira EQ szegény, vagy nem tudom hogy mondjam... Semmilyen önismerete nincs szerintem.

(nekem van, de nem arra értem, hogy tetszik is, amit megismertem magamból... Csak sokkal jobban tudok a gondolataimről, érzéseimről beszélni, még ha negatív is amit látok, mint ő)


Ha lenne egy kis önbizalmam, otthagynám, ez nem is kérdés. De annyira félek, hogy nem találok olyan lányt mint ő, akire ennyire normális, rejtélyes, de mégse elvont és még gyönyörű is...


Alapból zavar a volt barátja, már maga a tudat (tudom, hogy nem kéne, tisztában vagyok vele hogy mennyire gyerekes ez és gyengeségem, nem való nekem kapcsolat stb ezt ugorjuk át légyszi). Amit elfogadok, csak legalább ne merüljön már fel, ne legyen a legkisebb utalás se. Miért olyan nehéz ez?


Tehát nem mutat ki felém semmi szeretetet + közben a barátjával amíg engem megismert, még a kapcsolat után is 2 évig hetente beszéltek kb "baráti" szinten és akkor csodálkozik, hogy mindent túlgondolok... A lány szakított vele, nem akar tőle semmit, stb lezárult, ezt is nagy nehezen megbeszéltük (nem tudja kifejezni magát ugye nagyon), ebben hiszek neki.


De ezek az apróságok, azzal hogy irántam semmit sem képes kifejezni, szinte szorongást okoz nekem. Mit tehetnék?


2019. febr. 12. 14:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amikor találkozunk jól érezzük magunk stb amit ő is szóvá tesz. De amikor a szerelem (vagy szeretet kimutatás) részre kerül a sor, minden meghal. Most a fentiek alapján lehetne az a konklúzió, hogy "nem is szeret". De ez biztos vagyok benne, hogy nem így van, amennyit keres, beszél hozzám, rámnéz stb.
2019. febr. 12. 14:48
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán írok ilyet,de ezt hagyni kell.Akivel megbeszélni sem lehet..Tudom,és a bocs nem válasz.Főleg hogy még minimális erőlködést sem tanusít a változtatásra.Hányszor akarod rosszul érezni magad,megbántva,csalódottan?Ezzel a kapcsolattal akarod a személyiséged,az önbizalmad lehúzni?
2019. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg magadtól,hogy ennyit érdemelsz??Nem.Akkor...
2019. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a csaj még valaki másba szerelmes...
2019. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg nem teljesen normális, hogy ennyire betegesen félsz attól, hogy szóba kerül az előző párja. Igen volt valakije na és? Szerette, mert nem lett volna együtt vele gondolom, na és? Barátok maradtak a szakítás után, na és? Én is barátságban mradtam az exeimmel, egyikőjükkel sem ajtócsapkodva váltunk el, nem volt egyik sem könnyű, de túl tettük magunkat rajta, nem tudtunk párként együtt lenni, ettől nem jelenti azt, hogy barátok sem lehetnénk. Az viszont nyilván probléma, hogy nem ugyanúgy fejezitek ki magatokat, ráadásul ha találkozni nem tudtok olyan sűrűn az eleve ront a helyzeten, ha ő mondjuk csak tettekben tudja ezt kifejezni. Sajnos ha ebben ennyire különböztök az nem jó. Az nem megoldás, hogy te megpróbálod ezt elfogadni, mert az nem fog téged boldoggá tenni és nyilván ezt ráerőszakolni sem tudod úgy. Lehet egyébként, hogy ő lassabban halad, több idő, több találkozás kell ahhoz, hogy úgy kötődjön hozzád mint mondjuk te hozzá, de az is lehet, hogy ez mindig így lesz. Az meg egy totális hülyeség, hogy azon parázol, hogy nem találsz majd mást. Csak gondolj bele, jó neked így? Nem, nem jó neked így, akkor miért lenne jobb vele maradni? Bármennyire is megrémiszt az, hogy mondjuk nem találsz mást biztos lehetsz benne, hogy egy rossz kapcsolatban benne lenni ami nem kielégítő sokkalta rosszabb mint egyedül lenni.
2019. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt mindig kihangsúlyozta, hogy ő akarta így, nem bánta meg, lezárta már, stb. Meg hogy miért bánt ez engem, amikor elmúlt, jelentéktelennek kellene lennie számomra". (ebben valahol egyetértek vele, mégse megy a fentiek tükrében)
2019. febr. 12. 14:55
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként mondta, hogy sosem volt rá szüksége életében, hogy "kifejezze mit gondol". Az intimitásból nem sokat érthet...
2019. febr. 12. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem az ex a baj,hanem a mellé párosuló viselkedés.

A titokzatossága annyit jelent,ahogy viselkedik,ez is addig lesz érdekes,amíg ki nem fejezi,amit érez.Ennyi az össz rejtélye,furasága.Remélem kipukkad a lufi.

Sose volt még rá szüksége,hogy kifejezze?Ugyan.Farkasok neveleték?Legalább valami erőt kifejteni,kis lépésekben.Meddig akarsz sírdogálni este egy -egy sértő viselkedés,írása után csak mert szép és a nulla érzelemnyilvánítás különlegessé teszi?

2019. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szeretem, borzasztóan nehéz ilyen döntést meghozni... első "normális" barátnőm. És szerintem annyire semmiség lenne ezeken változtatni, ha valaki szereti a másikat. Nem is értem, hogy nem jön ez magától neki... Lehet tényleg nem szeret, kezdek ezen agyalni.
2019. febr. 12. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress más nőt,nem ő lesz az akivel leéled az életedet.
2019. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!