Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy pont annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy pont annak a lánynak nem jövök be, aki nekem nagyon tetszik és szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Barátnőivel elég jó viszonyt ápolok és érzem hogy fel tudnám őket szedni (már amelyiknek nincs baratja) de a kiszemelt hölgyet akárhogy próbálom nem igazán sikerül, pedig elég jók a képességeim e téren. 20/f a lány: 20/l

2019. jan. 20. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert az élet igazságtalan, vagy hát úgy is lehet fogalmazni, hogy szimplán egy rakás szar. 😎
2019. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Üdv a való életben :)

24/L

2019. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy túlértékeled a képességeidet.


Az eredményt kellene nézni a képességeid megítélésében. Az eredmény az, hogy nem jösz be neki.

2019. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Tedd vagy ne tedd de soha ne probald!
2019. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert ha minden úgy alakulna ahogy szeretnénk, az se lenne jó. Megunnánk, gépek lennénk, vagy generálnánk magunknak valami hibát a rendszerben úgyis. Mert nincs tökéletesség tökéletlenség nélkül. Ha minden tökéletes lenne, nem lenne plátói szerelem, nem lenne vágyakozás az elérhetetlen/ismeretlen felé, mert elérhetetlen se lenne, nem lennének korlátok, mi magunk lennénk a végtelen és a semmi egyszerre.
2019. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért nincs nâla szerencséd,mert halott a hírnevedről,és a képességeidről,és nem tudja mennyire állnál hozzá komolyan.
2019. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőivel elég jó viszonyt ápolok és érzem hogy fel tudnám őket szedni..."


- Nem gondoltál még arra, hogy nem vesz komolyan, nem véletlenül? Én is estem bele már srácba, de úgy akart figyelmet nyerni ( valószínűleg), hogy folyton más nőket emlegetett, esetleg flörtölt a lány haverokkal.. Wtf??


Értelmes lánynál az ez és ehhez hasonló viselkedés óriási piros zászló, kiábrándító, és komolytalanná tesz. A mondatodból arra következtetek, te is ezt csinálod, mert nincs kellő önbizalmad nyíltan a lánynál kezdeményezni. Ha így van, akkor gondold végig és változtass a viselkedéseden. Én pl ezért (is) letettem anno arról a srácról, aki ilyen volt.

2019. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszolónak teljesen igaza van. Én szintén ugyanilyen helyzetben vagyok most.A srác csodálkozik hogy miért nem állok le vele,merthogy őt "nem szokták elutasítani". Az ilyen fiúk próbálnak figyelmet nyerni azzal,hogy a lánynak a barátjaival próbál flörtölgetni vagy más lányokkal dicsekedni,közben nem veszik észre,hogy milyen gyerekes felfogás és ezzel a lány kiábrándul belőlük.


Gondolom te is ilyen tipusú fiú vagy az írásodból ítélve.Szerintem vagy változtatsz a viselkedéseden,vagy hagyd a lányt és majd talál olyat aki nem játszik,nyíltan vállalja,hogy mit szeretne tőle!

2019. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért vagy lszerelmes” bele, mert elérhetetlennek tűnik, de rá is csak egy prédaként tekintesz, akit ha tegyük fel, megkapnál, akkr utána neki is leszarnád a fejét és mennél tovább a következőhöz.

Azt látom vannak ilyen típusú fiúk, ilyen gyerekes felfogással, hogy csak azért kell nekik valami annyira, mert nem kaphatják meg.

Szerintem ne add még elő itt a hős szerelmest egyenlőre, csak akkor, amikor már évek óta párkapcsolatban vagy, megnéznélek akkor mennyire epekedsz a lányért, aki melletted áll.

2019. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nincs semmi különös, szoktam a lány barátnőivel kávézni, dumálunk, mert egy egyetemi közösség része vagyunk, és amúgy is együtt tanulunk bulizunk stb. Ez-hogy sok szép lánnyal jóban van egy fiú- szerintem inkább a vonzalmat, kíváncsiságot gerejszt a lányban, mintsem hogy ezért ne jönnénk össze. Az igaz hogy nem szerencsés erről "dicsekedni" ,nem is szoktam, de van insta, snap, pletykálás stb. úgyhogy nyílván mindenki tud mindent.

Az is igaz, hogy nem mondtam (még) neki hogy szerelmes vagyok belé, és eddig ő az egyetlen lány az életemben akivel komolyan el tudnám képzelni. Azért nem mondtam, mert ha nem látom, érzem azt hogy ő is érez valamit, addig csak magamból csinálnék hülyét. Meg persze véleményem szerint az sem jó ha egy fiú tálcán kínálja magát, ahogy ez nem jó egy lány esetében sem. Utolsó, hidd el ő érte epekednék akkor is, legalábbis most nagyon így érzem.

2019. jan. 20. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!