Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Plátói szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Plátói szerelem fájdalom)

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit 3 és fél éve láttam először, azóta teljesen megfogott. Volt valami a kisugárzásában, amit nem tudok leírni, de teljesen megfogott. Rátaláltam instán és megtalálram youtubon is, ahol többször is nyilatkozott elég mély témákban és olyanokat mondott, ami a szívemig hatolt. Valahogy a gesztusai, a mimikája, a mosolya meg minden olyan szerethetővé tette számomra, hogy már 3 éve minden nap ő az első és ő az utolsó gondolatom, sőt egész nap a fejemben van, pedig már nem egyszer próbáltam elfelejteni, mert tudom, hogy ez elég gáz, de egyszerűen nem megy.. valahogy a szívem mélyén mindig bíztam benne, hog egyszer valamikor vele lehetek, semmi másra nem vágynék jobban, mintha szorosan átölelne vagy csak egyszerűen rámmosolyogna és én visszaölelhetném és azt érzem, hogy meg akarom védeni mindentől. Tényleg nagyon sokszor akartam elfelejteni, mert ez nekem is rossz volt ez a beteljesületlen vágy és gáznak is éreztem, hogy én egy olyan férfi iránt érzek ilyet, akit személyesen nem is ismerek, csak egyszer láttam élőben.. Kb. fél éve megláttam instán, hogy a barátnője terhes, akkor egy világ omlott bennem össze. Akkor valahogy abban bíztam, hogy nem az ővé a gyerek. Azóta láttam a pici babáról is képet és hasonlít rá... Még ilyen fájdalmat sosem éreztem, hogy megszűnt minden reményem, mert innentől nem bízhatok abban hogy ezzel a férfival valaha is együtt leszek, mert ettől a pici babától sosem venném el az apukáját. Ráadásul csodaszép baba és úgy értem őt is szeretem, mivel azt a férfit is. De most már tudom, hogy muszáj lesz teljesen elfelejtenem, még ha tudtam is hogy soha nem lett volna köztünk semmi, de benne a remény eddig megvolt, de már az sincs. Mit tegyek, hogy örökre elfelejtsem és ne őt keressem más férfiakban?
2019. febr. 16. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel, minden rosszindulat nélkül!
2019. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ezen a szakaszon 13-14 évesen túl szoktak jutni a lányok. Pszichológus ajánlott.
2019. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak ezzel egy vaj van, már felnőttem, nem vagyok gyerek, 24 vagyok
2019. febr. 16. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán próbálj ismerkedni, hátha találsz valakit, aki ugyanennyire megfog. :)
2019. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éld az élet minél többet vagy emberek között annál kevesebb időd lesz állmodozni

És talász olyat aki úgyan így beinditja a hormon termelést és valóságos is

Könnyű úgy ábrándozni ha nem érzed a lábszagát

2019. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!