Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elnyomni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elnyomni a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Úgy alakult h pár év egyedüllét után intim kapcsolatba kerültem egy fiúval, aki nagyon flegma. Ha hívom vagy ráér, vagy nem. Ő egyre ritkábban keres a fáradtságra hivatkozva. Tény h sokat dolgozik.

Eldöntöttem h véget vetek ennek, de valami borzalmasan belehabarodtam. Gyerekien belezúgtam. Nem bírok enni, aludni, a munkám se tudom jól végezni, ez iszonyú érzés. Ráadásul minden hétköznap 3 órát egy légtérben kell lennem vele. Próbáltam más férfi felé terelni a figyelmem, de Ő féltékenykedik. Egyértelmű h nem azért teszi mert érez valamit, csupán ki akar sajátítani.

Most úgy áll a dolog h néha "megkapom", hagyom magam kihasználni, és közben szenvedek mert nem visz sehova, vagy pedig befejezem vele, nap mint nap látom és ugyancsak szenvedek. Ez utóbbi döntés mellett tudnám csak magam tisztelni és nőnek nevezni. Hogyan tudnám ezt a rossz érzést enyhíteni? Annyira lenyom ez az érzés, h ha nem lenne felelősségem valakik iránt ebben az életben, akkor nem akarnék élni.. És mindezt 28 évesen írom..



2019. jan. 11. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Válts munkahelyet, vagy dugjál mással. Kit érdekel, hogy féltékenykedik? 28 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem maradsz egy ilyen bántalmazó kapcsolatszerűségben.

Ilyen ku..va vagy neki, de hát úgy látom neked ez jó.

2019. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy tárgyként kezeljen! Attól többre kéne tartsd magad. 28 évesen így előbb utóbb kiégsz és később nem tudsz majd mit kezdeni egy fiúval, aki tényleg nőként tekint rád és szerelemmel közeledne feléd. Csak játszik veled mint kiskutya a játék csonttal.
2019. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van.
2019. jan. 11. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatot akarsz, akkor miért qrvának álltál?

32/f

2019. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam komoly kapcsolatot, és nem is fogok akarni, nincs időm rá. Gyerekeim vannak,3 éve vesztette életét az apjuk. Szóval a kapcsolatosdi kizárva. Ez a kaland volt nekem, ahol gátlások nélkül kiélhettem magam, elfelejthettem az itthoni gondot, ez volt az a kis bűn, amire "szükségem" volt. Csak arra nem számítottam h tisztelni egy ilyen kapcsolatban egyáltalán nem fognak. Mondjuk az is közrejátszhat h úgy tudja házas vagyok. De ettől még lehetne kedves velem. A kérdés pedig az volt, h h tudnék túllépni rajta. Munkahelyet nem válthatok, álommelóm van. Ilyet még egyet nem.kapok.
2019. jan. 11. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább arra nem számítottál,hogy nem tudsz majd nemet mondani,és arra hogy belezúgsz.Tehát akarsz kapcsolatot.Rugasd ki a másik megoldás.Vagy a jött és ment szlogen mondogatásával.
2019. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SaJt01 ***** válasza:

Szia!


Nincsen semmi gond. Biztos vagyok benne hogy nagyon csúcs szuper ember vagy! Gondolj csak bele egy pillanatra hogy mennyi mindent is viszel a hátadon jelen pillanatban. Említetted a szerencsétlenséget-minden részvétem, online nem könnyű ezt kifejezni- egyedül neveled a gyermekeiteket és egy olyan emberrel próbálod levezetni a feszültséget akinek lehet nem nőkkel kellene foglalkoznia hanem inkább egy kis empátiát tanulni - abból amit írtál-


Erre még el kezdesz kötődni is ehhez az érzéketlen egyénhez, meg még ki tudja hány dolog nyomja a vállad, hát jó hogy ki vagy. Talán Mucsi Zoltánnak a 'nekem lámpást adott a kezembe az úr' című filmben van több oka az idegbajra, de nem vagyok benne biztos.


Nagyon arrogánsan hangozhat amit most írok, de szerintem amire neked szükséged van az az hogy vegyél magadnak időt és csináld egy kicsit azt ami igazán érdekel.


Valahogy old meg hogy pár napig egyedül legyél, esetleg tudnak vigyázni a gyerekekre ismerősök, apu, anyu, a munkából is jó lenne ha tudnál időt kivenni és csak lazíts és nézd meg hogy hogy is érzed magad.


Ha a lazítás közben még rosszabbul kezded magad érezni ne ijedj meg! Ez normális. Ahogy a kólásüvegről is csak akkor derül ki hogy van e benne nyomás ha lecsavarjuk a kupakot. Egy ideig fröcsög az arcunkba a cucc de utána összehasonlíthatatlanul jobb a közérzet. Mindenképpen ajánlom hogy ha rosszabbnak élnéd meg a lazítást akkor kezdj el beszélni a problémáidról egy megbízható empatikus emberrel. A pszichológus hatékony opció, de egy őszinte jó barát is kézenfekvő lehet.


Ha viszont egyszerűen jól érzed magad akkor örülj neki! Próbálj meg több gondtalan pillanatot szakítani magadra.

Tiszta fejjel könnyedén fogod látni a helyzeted és érzelmek ide vagy oda, meg fogod tudni hozni a szükséges döntést.


Mindenképpen tarts ki! Szükségük van a gyerekeknek a szerető anyukájukra.


Őszintén remélem hogy jól alakul az életed és minden okod meg lesz hogy boldog legyél és hogy ne is legyen okod szomorkodni.

2019. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huhh. Ilyen hozzászólásra nem számítottam. Köszönöm szépen! A gyerekeimet nem tudnám kire bízni, teljesen egyedül vagyok velük, külföldön, viszont el nem tudnák képzelni 2 napot nélkülük, csak rájuk bírnék gondolni, és el se engednének annyi napra, még ovisak. De a magamra fordított időt azt valóban hosszabbíthatnám. És most hogy közöltem ezzel a férfivel h nem folytatjuk tovább mert nem vagyok tárgy, törtet ezerrel utánam. De jól tudom h a vér nem válik vízzé. Mégegyszer köszi szépen a kedves hozzászólásod!
2019. jan. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!