Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány párod volt eddig, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány párod volt eddig, miért lett vége? Megtaláltad azóta a nagy Őt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Eddig 5 hosszú kapcsolatom volt (egy évnél hosszabb) és volt jó pár rövidebb is. De inkább azt mondanám, hogy 5 párom volt.

Azóta nincs kapcsolatom.


F/23

2019. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

0. Mindenkiben csalódtam, mert egyoldalú volt a vonzalom vagy azzá vált.

Nekem már az életkedvem is elment.

Valahogy elvesztettem a hitem.


f32

2019. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2. Azóta hosszú és boldog kapcsolatban élek, de nem hiszek a nagy Őben. Olyan emberrel vagyok együtt, akivel el tudom képzelni az életemet hosszútávon, a fontos dolgokban passzolunk és szeretem. Próbálok mindent megtenni azért, hogy sokáig élvezhessük egymást. A nagy őt baromságnak tartom, mert nem hiszem, hogy van olyan ember, akivel tökéletesen összeillünk, és nem kell dolgozni a kapcsolaton, mégis együtt éljük le az életünket.
2019. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

4 férfivel éltem együtt, az utolsó a lànyom apja volt, akkor jöttem össze mostani pàrommal, együtt is élünk az elejétől, 30 voltam akkor, ennek 4 éve.

A kalandjaim szàmàt nem tudnàm megmondani, sem a lazàbb kapcsolatokét.

2019. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A férjem az egyetlen, 2 diákszerelmet leszámítva. 10 éve élünk boldog házasságban, nem kívánhatnék jobbat sem magamnak, sem a lányainknak. 😊
2019. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 párom volt eddig. Még nem találtam meg a nagy őt. 30N
2019. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 komoly kapcsolat, ebből 1 házasság ami válással végződött. Alkalmi, pár hetes kapcsolat kb 10-15 volt, de nagyon kevés hagyott maradandó nyomot bennem.

A komoly kapcsolataim közül csak egy volt, ahol saját döntésből szakítottam, az összes többi szakítás nem az én döntésem volt.

Nem hiszek a nagy Ő-ben, nem keresem a tökéleteset,mert olyan nincs, max arra az élethelyzetre amiben éppen vagyok.

41F

2019. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 párom volt meg jó néhány kaland. Nagy Ő még nincs a látó határon.N26
2019. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatom sem volt még az életben, pedig 36 éves vagyok. Lehet, hogy valamit nagyon elrontok... Vagy ezt adta a sors...
2019. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első két és fél évig tartott. Fiatalok voltunk, ő szakított, elhidegültünk.

A második egy majd két éves szenvedés volt, egy nagyon labilis emberrel.

Aztán egy másfél éves, ott én szakítottam. Állandóan elszámoltatott, a végére teljesen lecsökkent az önbizalmam. Sokáig próbáltam helyrehozni, de feladtam.

Utána majdnem két év egyedüllét következett, és most 5 hónapja van párom. Remélem ez már fog működni..

2019. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!