Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt mar olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veletek, hogy vege lett a kapcsolatotok es egyszeruen nem akartatok elni ezert azon gondolkoztatok, hogy megolitek magatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Kapcsolatotoknak*
2018. okt. 22. 22:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor lett vége ? Nem amúgy nem volt ilyen.

32/f

2018. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat vége olyan mint , amikor elvesztesz valaki közel állót. Éppen ezért teljesen természetes ha depressziós leszel és öngyilkos gondolataid támadnak.

Nehéz ilyenkor pozitívan gondolkodni, de probáldd meg végig gondolni a jó dolgokat az életedben , amiért igenis hálát adhatsz, vagy idézz fel szép pillanatokat az életedből és most gondoldd el hogy ha véget vetsz az életednek lemaradsz a következőről.

És nem utolsó sorban ha vége lett akkor nem volt igazi szerelem, és most megtalálhatod ,aki igazán hozzád illik.

2018. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Nem kéne úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy nem vagy rendben lelkileg. Pont ezért, mert ha vége lesz, akkor sokkal rosszabbul fogod magad érezni, mint előtte és hülyeségeken gondolkodsz... Szedd össze magad és próbálj meg a boldogságra törekedni egyedül, ne más embertől függj.
2018. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy férfi vagy nô sem ér annyit, hogy ilyenekem kelljen gondolkozni :)


Önbecsülésen dolgozz egy kicsit, és meglàtod, jobb lesz.

Sokkal:)

2018. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Ráadásul egy kis hülye semmi kapcsolat miatt (visszanézve már látom), hónapokig padlón voltam.

Utána lassan összeszedtem magam, és megismertem a férjem. Hát, már örülök hogy semmi hülyeséget nem csináltam.


Ha lenn vagy nagyon, onnan csak felfelé mehetsz.

2018. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!