Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek az időskori szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az időskori szerelemben? 50 felett?

Figyelt kérdés

Anyukámról lenne szó. Semmi rosszindulat nincs bennem, csak fúrja az oldalamat. Édesapám már lassan 6 éve, hogy meghalt. Anyukám azóta maga van. Most 52 éves és megismerkedett egy vele egyidős férfival. Már több hónapja randizgatnak, rengeteget vannak együtt, szinte együtt élnek. Azon törtem a fejemet, hogy vajon szerelmesek, vagy csak a társ kell maguk mellé?

Én 25 vagyok, van vőlegényem, mégis olyan furának tartom, hogy valakit ebben a korban érjen a szerelem. Nem ellenezem ezt, sőt örülnék neki ha boldog lenne.


2019. febr. 16. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Örülj neki,lehetne depressziós is nyakadra járó panaszkodós..

...

2019. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Pàrom 56 éves volt amikor összejöttünk, totàl egymásba szerettünk, a mai napig imàdom, de ő is engem.

A szerelem nincs korhoz kötve.

2019. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Láttam már vonaton 70 körüli párt, úgy viselkedtek egymással, mint a kis tinik, mikor halálos szerelmet éreznek.
2019. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

"valakit ebben a korban érjen a szerelem."


Semmi fura nincs ebben. 70 évesen is lehet szerelmesnek lenni.

Bár ha csak társ kéne nekik és jól kijönnek, azzal sincs semmi baj.

2019. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Örülök neki, sőt mint mondtam szeretném ha boldog lenne.

Csak sok olyan párrol hallok, akik miután maguk maradtak azért álltak össze, hogy legyen valakijük.

2019. febr. 16. 18:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt csak megjegyzem, az 50 nem idős. Akkor a 70-80 mi?
2019. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
50 fölött már nem szerelem van, hanem félelem az egyedülléttől. Ha jó ember akkor nem lesz gondja vele anyukádnak.
2019. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Azok fiatalon is olyanok voltak Kérdező. Az igényesség (nem akárkivel, nem mindenáron) személyiség, intelligencia kérdése.

Nem igazán értem a kérdésed... Elég felszínes lehet a kapcsolatod az anyukáddal, ha ezt a kérdést fel kellett tenned. Az én lányaim nem tartanák furának, sőt...:)

Amúgy a szerelem örök, és elárulom, nincs korhoz kötve. :)

2019. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 42 évesen jött az a mindent elsöprő igazi szerelem, párom 46 volt akkor. Sokkal intenzivebb es tartosabb erzes, mint tiniként illetve részben olyan, mert mind2en nagyon fiatalosak vagyunk és rengeteget ökörködünk.
2019. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6-os, nekem a friss szerelmhez valahogy idősnek tűnik. De lehet azért, mert még fiatal vagyok.


8-as. Valóban nincs túl mély kapcsolatunk. Mondjuk végig azt hajtogatta, hogy neki már nincs szüksége senkire. Mióta megismerte ezt a férfit azóta meg totál megváltozott. Ezért gondoltam rá, hogy talán szerelmesek.

2019. febr. 16. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!