Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a Titokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Titokról, a vonzás törvényéről? A szerelemben alkalmazható? Valakinek esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Baromság.
2019. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Úristen! Mennyi embert behülyítettek már ezzel az ostobasággal! Az a véleményem hogy nincs titok meg vonzás törvénye. Csak kemény munka van! Ha sok energiát fektetsz önmagad fejlesztésébe és a párkeresésbe, akkor ennek megfelelő párkapcsolatod lehet. Ha ezt nem teszed, akkor olyan párod lesz, amilyen jut...
2019. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

#2


Kivéve, ha szerencsétlen vagy, akkor teljesen mindegy mit teszel, mindig megszívod.

2019. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Pedig mukodik.
2019. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

#4


Naná! És most megyek megetetem az unikornisokat, nagyon elkanászodtak mióta a griffmadaraim elrepültek a sasokkal, hogy segítsenek valami "Kandalf" nevű öreg drogosnak.

2019. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor érdemes megpróbálkozni vele, ha nagyon nagy fokú önismerettel bírsz. Működni egyéb esetekben is működik, de nagyon csúnya tükröt tud a felkészületlen, önismeretben kezdő emberek elé tartani, amibe a többség inkább nem nézne bele.
2019. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát figyelj, mivel a vonzás törvénye szerint is a hasonló a hasonlót vonzza, ezért működik társkeresésben.
2019. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát én többször megnéztem a titkot, mert motivált és jó érzéssel töltött el. Borzalmasan szánalmas volt a szerelmi életem, szinte mindenki kidobott egy hónap után. Elkeseredett voltam és nem értettem, hogy mi lehet velem a baj.

Majd többszöri megnézésre írtam egy levelet. Jelen időben írtam a lvelet, mintha már kapcsolatban lennék. Leírtam a tulajdonságokat, külsőt stb..majd kint volt a falamon és naponta nézegettem olvasgattam.

Ez nyár végén volt. következő év januárban megismertem a vőlegényemet. Költözéskor elraktam a levelet majd miután hónapokkal később előkerült elolvastam és szóról szóra a vőlegényemet írtam le.

Nem varázslat, csupán úgy alakítottam az életem tudatalatt, hogy megismerjem ŐT.

Titok vagy sem, én ezt csináltam.

2019. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megcsináltam ezt a listát annak idején, pont olyan férfit találtam és ő lett a férjem. Nem tudom, hogy ez a Titok vagy sem. Egyszerűen tudatosan kerestem párt.
2019. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!