Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő nemet mondott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nemet mondott, lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Ha igen mit tegyek? Hova tovább. Számomra nagyon fontos személy.Nem rátuszkolni szeretném magam!Hanem hogy ő akarjon többet.
2019. febr. 17. 04:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A nem az nem, mit nem értesz rajta?
2019. febr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Igen.

A nők mondanak sok mindent.

Nyilván zaklatni nem kell.

2019. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, hogy az kijelentése: nem = tuti nem és soha, vagy nem = bizonytalan vagyok és győzz meg!
2019. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kétszer is nemet mondott egy nő. Nem adtam fel és harmadszor már burkoltan bár de ő hívott el engem. Tegnap este volt az első randink :-)
2019. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Egy nem nem jelentmindig igazi nemet.Sok tényező,és gondolat kiválthat egy nemet.Persze nem kell zaklatni,de meg lehet próbálni újra,ha úgy látod hogy vonzódik hozzád.N
2019. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen,mintha mondjuk barátok lennétek.Ne lássa rajtad,hogy akarsz még tőle valamit,ne is hozd fel a dolgot,mintha meg sem történt volna.
2019. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
A nem nem minden esetben jelent nemet. Női logika. Érdemes lehet próbálkozni nála. N.
2019. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Nalam a nem az hatarozottan nem

Szal ha gyozkodni akar akkor meginkabb nem lesz az a nem

2019. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!