Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 Éve szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 Éve szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. Már jártunk és legutoljára nemet mondott. Elvileg egy netes pasija is van. Lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Szóval...nagyon szeretem azt a lányt és elég jól megvagyunk így egymással,minden nap beszélünk,de leginkább interneten keresztül.Régebben 1x csókolóztunk és ő több ideje szerelmes volt belém mint én belé.Mikor szakítottunk azt mondta hogy majd talán középiskolába újrakezdhetjük.Mindig tödőrik velem és ezzel összezavar hogy most szerelmes belém vagy csak egy jó barát vagyok neki?

2015. márc. 30. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Netes pasi? ...

Te hülye vagy!

Őszinte baráti tanácsom, hogy feledd el!

A nők számítók!

Találj egy olyat aki rád számít!

2015. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!