Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lépjek hogyha mást szeretek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek hogyha mást szeretek?

Figyelt kérdés

A férjemmel 9 éve vagyunk együtt.2 éve született a 3. gyermekünk és akkoriban volt egy elég húzós időszakunk.Megismertem egy szintén családos férfit a játszótéren akivel jóba lettem.Felhivhattam ha problémám van és ha tudott segített is.Nos kb fél éve ismerhettem mikor kiboritott a párom és felhivtam hogy találkozzunk.Akkor ott megcsókolt és magam se tudtam hova tegyem, de kerestem a társaságát mert figyelmes volt, kedves és egyszerűen normális.Rá 1-2 hétre lefeküdtem vele ami azóta tart tehát kb 1 éve a szeretőm. De ő eddig nem akarta borítani a bilit.Tegnap együtt voltunk majd főztünk és felvetette hogy elakar válni és velem élni mert szeret.Teljesen lesokkolt mert nem tudtam hova tenni a dolgot hogy mit is gondoljak.Én is szeretem de ott a 3 gyerek,a férjem aki tudom hogy talán szeret de én már nem őt hogy mit gondolnak majd rólam az emberek ezért nem tudom mit tegyek.Éljek magamnak ahogy szeretném senkire nem gondolva önzőn vagy feleljek meg másoknak még ha úgy nem is lennék boldog.

32N



#szeretet #megcsalás #hazugságban élni
2019. febr. 19. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekeidet nem kéne elhagynod,de attól még válni lehet,ha nem vagy boldog. Az tuti,hogy nem a másoknak megfeleleléstől leszel boldog.
2019. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Én at választanám, aki mellett boldognak érzem magam.
2019. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rockarc ***** válasza:
84%

Erdekes, hogy meg csak most kezdtel el gondolkodni rajta. Legkesobb az elso csok utan itt kellett volna tartanod. Nem lesz szep valas az biztos, te mindent megtettel erte.


42F

2019. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Családos férfiakkal, minden gebaszt megelőzendő, nem kezdek beszélgetni, meg adni neki a szitut, hogy asszondja “ Felhívjattam ha problémám van”.

Te meg akartad csalni a párod.

Most akkor viseld a következményeit.

2019. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Itt az élő példa hogy a nagyrabecsült anyucik is rib___anckodnak,mégis csak a férfiakat ostorozzuk ha félremennek mert úristen egy családapa hogy képzeli. Úgy mint az ilyen ribik képzelik aki most felrúg egy családot a kandúrjáért,az apától elviszi a gyerekeit és még gyerektartással is lehúzza,a gyerekeket meg odaköltözteti a szeretőjéhez,aztán majd összeengedik a porontyokat mint egy kutyafuttatóban...
2019. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
A férjem exe ugyan ezt csinálta. Csak mielőtt "apától" "apáig" cipelte volna a gyereket,elpereltük tőle hogy ne így nőjön fel. Így már nincs útban, és nyugodtan keresheti a boldogságát faroktól farokig,a gyereknek nem kell ezt néznie és minden évben mást apának szólítani meg az 5 testvére közül válogatni melyik kitől van. Nőként sosem süllyednék oda hogy egy két lábon járó pna legyek ha már egyszer családom van.
2019. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is azt választanám, amitől boldog lennék; legyél boldog

Ne élj egy boldogtalan hazugságban; ha mást szeretsz; durva; de hát végülis na. Meg pl nemtom, én szerintem lehet, hogy úgy csinálnám, bár a férjed, meg a másik ember felesége is valszeg nem nagyon örvendene az ötletnek, hogy lakna mindenki ott, ahol eddig, csak innentől már nyiltan járogathatnátok össze. De mondjuk azt oylankor kéne, amikor a gyerekek nincsenek otthon, hogy ne legyen értetlenkedés, meg búslakodás bennük;meg tehát amikor nyugi van. De mondjuk ez se feltétlenül a best. De ez így durva. Én borítanám a bilit, lesz ami lesz. Meg pl ha nem bírnék már elszámolni a lelkiismeretemmel. Így te is becsapod a saját férjed; a szerelmed is a saját feleségét; szóval így senkinek nem jó. Ha meg bevállaljátok, akkor meg szintén nem lesz jó senkinek, de legalább már nyíltan lehettek együtt. És nem kell titkolózni, meg sunyiba ügyeskedni, hanem tudvalevő lesz.

2019. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Összefoglalom:32 éves nő 9 éves kapcsolatban 3 gyermek édesanyja a legkisebb 2 éves.A játszótéren ismerkedik és csókolózik míg a gyerekek játszanak.Az idegen szintén családos férfit "felhívhatja" (basszus) ha otthon nézeteltérés van.Ezután félredug megcsalja a férjét.A Ribi most nem a gyerekek miatt aggódik hanem hogy hogyan lehetne boldog? :D


Sokszor ezen az oldalon olvasva a kérdéseket vagy a válaszokat úgy érzem én nem jó bolygóra születtem.Munkám miatt sajnos gyakran visszahord a szél ide olvasgatni.8 órából 7 órát el kell töltenem valahogy.Üdv.

2019. febr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életed kedves kérdező?
2020. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!