Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen indokkal érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal érdemes átmenni valakihez a koliban, ami nem tűnik furcsának?

Figyelt kérdés
van egy felsőbb éves csaj az egyetemen ,mióta először megláttam azta nagyon tetszik ,aprólékosan elkezdtem megismerni ,kezdettt valami alakulni ,mert aranyosnak meg szimpatikusnak tartott meg minden ,a szülinapjára adtam neki vszonylag nagyobb dolgot ,megpuszilt és akkor mondta hogy kezd neki alakulni valami mással,szóval utána nagyrészt csak köszöntünk ,viszont most már nagyon hiányzik ,jó lenne vele beszélgetni rendesen,de kicsit félek valamiért átmenni,meg milyen indokkal egyáltalán

2019. febr. 21. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Lenne kedved X dolgot csinálni?

2019. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De vágod, hogy neki most kezd alakulni mással. Csak azért mondom, hogy ne lepődj meg, ha veled semmi sem fog.

32/f

2019. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem a kérdést...?

Azt mondta alakul neki valaki-valami... ergo te lapát.

Innentől mi a @t akarsz?

2019. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsőnek csak beszélgetni vele újra ugy igazán ,aztán kérdezgetni mi újság bármivel többek között , sráccal ,mert azt hallottam annyira nem komoly 2-3 nála alaudt kb annyi
2019. febr. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!