Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénk, zárkózott lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, zárkózott lányok, akiknek nem volt még szexuális kapcsolata! Mennyi idő után adnátok zöld jelzést a pasinak, hogy oké, nyomassuk? Napok, hetek, hónapok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg aki 'oké nyomassuk'-ként referál az együttlétre egy szűz lány irányába, annál évek-évtizedek a válasz.
2019. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, a lány mondaná ezt. :)
2019. febr. 27. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Neked soha nem mondanàm hogy oké, nyomassuk 😅😆
2019. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szegény én. :)


Két válasz, mindkettő két szóra kattant rá, ahelyett, hogy olyan választ adtak volna, aminek van tartalma.

2019. febr. 27. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy megadott pont ahol ezt mondanám bárkinek :D Attól függ hogy mikor fejlődik odáig a kapcsolatunk hogy teljesen rá tudjam bízni magam és le akarjak vele feküdni, ez lehet 6 hónap vagy 6 hét is.
2019. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont ez a lényeg, aki "oké nyomassuk"-ként gondol a szexre, azzal nem csak én nem akarok, neki sem lenne élmény SOHA velem a szex.


Hát nem tudom. Nem napok vagy hetek. Aztán a hónapok... ez áll legközelebb a szívemhez. Aztán majd kiderül, hogy élőben olyan nő vagyok, aki a saját érzéseihez tartja magát, tehát ha nem érzem készen magam, nemet mondok, vagy olyat, aki inkább befogja a pofáját, lesz egy rossz szexélménye, és egész életében mindig egy kis húsdarab kívánságai szerint éli-e az életét.

2019. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többnyire félénknek és zárkózottnak tartom magam, bár volt szexuális élményem. Úgy gondolom helyzetfüggō, van akinél hetekbe telt, másnál hónapokba.
2019. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a félénk lány voltam anno kapcsolatunk elején, teljesen tapasztalatlan, meg csókolózni is párommal csókolóztam először. Mindig azt mondtam még a kapcsolat előtt, és a kapcsolat elején is hogy én bizony nem fogom elsietni a dolgot ezt mondtam páromnak is, végül egy hónapig is alig bírtuk ki, volt közben petting, egy hónapja jártunk amikor megtortent a dolog. Felénk voltam, én sem gondoltam volna hogy ez lesz, hogy ennyire egymásra kattanunk és nem bírjuk ki :)
2019. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!