Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnömnek lett...

A legjobb barátnömnek lett kapcsolata azota beképzelt lett? Garantált zöld kéz

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés? vagy tanács kell mit csinálj vele?
2015. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk. A legjobb barátnömnek lett barátja. Azóta nem beszélünk olyan sokat. Bulizni jött velünk általában de most nem tud jönni most mivel nem ér rá. (állitolag) teljesen elszállt magátol.igazábol sokszor akar velünk lenni(én és a 3.barátnönk) de egyszerüen nincs hozzá kedvünk. (csak buliznék vele) Elviselem nem arrol van szo de nem szivesen vagyok vele. Meg hiába kérdezösködik hogy velem miujság stb nincs kedvem vele megosztani a dolgaimat had legyen el az ö tökéletes világában. Multkor elsirta nekem magát hogy a barátjával nem minden oké mert nem taliznak sokat meg hogy lehet vége, aztán másnap meg már minden oké volt..akkor minek szidja nekem?? Nem értem hogy lehet ilyen kétszinü valaki..
2015. máj. 17. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Ez még a tini párkapcsolatok témakörbe való. Nah, ezért nem jó sehogy sem a felosztás, mert az éretlenek úgyis érettnek képzelik magukat...
2015. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez aztán válasz volt..pff..
2015. máj. 17. 09:43
 5/12 anonim válasza:
vagy te vagy féltékeny és ezt nem látod be vagy ő egy öntő .... aki csak azt nézi hogy önmagának épp mi a tökéletes
2015. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Jó ez a felosztás. Jöhet a zöld kéz.
2015. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
*önző
2015. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem teljesen értem a problémád

ha a barátnődnek lett egy kapcsolata, normális hogy vele is akar lenni, ezért vannak együtt

így kevesebb idő jut a barátnőkre

de most te azt írod, hogy már csak elviseled és nem is akarsz vele lenni?

a másik, ha probléma van, azt az ember hajlamos felnagyítva előadni, aztán mikor megoldódik akkor újra minden szép és jó

ez nem kétszínűség, ez így működik

és most hiába mondod, hogy más lett, te is megváltoznál valamennyire ha új kapcsolatod lenne

ha olyan jó barátok voltatok, ne lökd el magadtól és próbáld meg megérteni a helyzetet és továbbra is a barátja maradni

ha meg annyira nem akarsz már, nem kötelező, a te döntésed

2015. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De teljesen másmilyen. Senkije nem volt még eddig ö az örök szingli most meg van valakije. Ráadásul mielött összejött volna a barátjával talizgatott két sráccal is csak nem kellettek neki.
2015. máj. 17. 09:57
 10/12 anonim válasza:
100%

A barátnőd nem megjátssza magát hanem tényleg ilyen hatással van rá az első kapcsolat,hol ezt érzi hol azt.

Te meg azért nem vagy vele szívesen mert az ő élete jobb lett a szerelemtől és te ezt szeretnéd magadnak is.

Ezek normális érzések,de nem szabadna haragudnod rá azért mert neki előbb sikerült.

2015. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!